Cukrový posyp na dorty - MOTÝCI 45g

55 Kč Měrná cena: 122,22 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
55 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
52 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrový posyp na dorty - MOTÝCI 45g
Cukrové sypání motýlci
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v umělecké dílo s rozkošnými motýlky

Dodejte svým výtvorům život: S tímto exkluzivním cukrovým zdobením od Cake Masters bude každý narozeninový dort vypadat jako z profesionální cukrárny.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý dekorativní efekt: Detailně propracované tvary motýlků zajistí, že vaše dorty získají elegantní vzhled během několika sekund.

Maximální pohodlí při zdobení: Praktická uzavíratelná dóza z našeho eshop Sladké potřeby vám usnadní dávkování a udrží zdobení čerstvé pro další vše na dort projekty.

Vysoká kvalita surovin: Spolehněte se na precizní německou recepturu, která při pečení a dekorování neztrácí tvar ani barvu.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712366840

Složení: cukr, dextróza, rýžová mouka, glukózový sirup, barvivo: E 124*; aroma, acidifikátor: kyselina citrónová; krycí činidlo: karnaubský vosk; Sůl. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJI, PŠENICE. (*může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí).

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1655 KJ / 390 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), protein 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712366840
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Hotová jedlá krajka na bok dortu
Z NĚMECKA 🇩🇪
129 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325717
917f51fd0a36c086105d86ecf857667a
131 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001234838
6aa246e9ea0de052aa92ca875a80fd61
126 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599770690
Mandlový nugát 100g
83 Kč
Měrná cena: 83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8596443027800
Motýlci červení a květiny mini žluté 30ks
48 Kč
Měrná cena: 1,60 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5907516516313
63a13b85bf56d0e178ccd9c58e05341f
83 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773185
a6a21eab660db9ecdba2c6a244ecfabf
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399756
ef64d81d42855a3ef4e49455391da17c
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399725
Cukrový máček, červeý 50g
34 Kč
Měrná cena: 68 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005662
Cukrové krystalky PRÁSKACÍ cukr 70g /18441
Z NĚMECKA 🇩🇪
124 Kč
Měrná cena: 177,14 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695168
12085 CM120850
Z NĚMECKA 🇩🇪
58 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712320859
Cukrové perly, červené a bílé 7mm 40g, Vánoční Santa kuličky
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000018785