Zdobení na cukroví, dorty - MERMAID LOVE MIX v sáčku 80g

standardní cena: 100 Kč –12 % 88 Kč Měrná cena: 110 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
88 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
84 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - MERMAID LOVE MIX v sáčku 80g
Zdobení na cukroví, dorty - MERMAID LOVE MIX v sáčku 80g /17391
Z NĚMECKA 🇩🇪
100 Kč –12 %

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v kouzelný podmořský svět s Mermaid Love Mix

Zajistěte svým výtvorům dokonalý vzhled, který okouzlí každého hosta. S tímto unikátním zdobením z našeho eshop Sladké potřeby se z každého kousku stane nezapomenutelný zážitek.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Vytvořte neodolatelný narozeninový dort, který bude vypadat jako z rukou špičkového cukráře během několika sekund.

Všestranné využití: Naše prémiové cukrářské potřeby nabízejí nekonečné možnosti, jak ozdobit vaše dorty, muffiny či domácí cukroví.

Kvalita pro vaše tvoření: Objevte vše na dort od osvědčené německé značky, díky čemuž bude vaše pečení vždy zábavné a úspěšné.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712373916

Složení: Cukr, glukózový sirup, cukrový sirup, Tvrdá PŠENIČNÁ MOUKA, pufovaná rýže, dextróza, rýžová mouka, škrob (kukuřičný, PŠENIČNÝ), moučkový cukr, rostlinný olej (kokosový, řepkový), barviva (koncentrát jablka, světlice barvířská, spirulina, citron), barviva: E 100 (E100), E12Curmin, E12Curmin 131 (Patentblau V), E 132 (indigotin), E 133 (Brilantní modř FCF); emulgátor: lecitin; koncentrát šťávy z červené řepy, aroma, okyselovač: kyselina citronová; sůl, invertní cukrový sirup, leštící látky: včelí vosk bílý, šelak, karnaubský vosk.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1660 Kj / 393 kcal, tuk 0,6 g (z toho celkem mastné kyseliny 0,5 g), sacharidy 96,7 g (z toho cukry 90,6 g), bílkoviny 0,4 g, sůl 0,4 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712373916
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrová dekorace Culpitt Fotbal 12 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
134 Kč
Měrná cena: 11,17 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462199730
Jedlá krajka na dort černá
Z NĚMECKA 🇩🇪
124 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374302
Cukrové perly, Ponny 5mm 1kg - růžová, fialová, bílá
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102379
ae1abea78880989fc56ed41aa5fc0a90
61 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758681
29776c8fff6b1fa4a420c6a540aeae88
256 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232777886
Cukrové perly, světle zelené 5mm 50g
39 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005624
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, bílé (přírodní) - 4,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
96 Kč
Měrná cena: 48 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320842
Marcipánová dekorace - květy rudé růže 4 ks - 4 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 24,25 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320774
Cukrové perly zlaté 5 mm 50g
57 Kč
Měrná cena: 114 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000011809
37d130df57d28f023454c75022a7300d
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016460
Lískoořechový Krokant - pražený, rakouský 100g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
70 Kč
Měrná cena: 700 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000787244
Mandlový nugát 100g
83 Kč
Měrná cena: 83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8596443027800