Zdobení na cukroví, dorty - LITTLE UNICORN MIX v sáčku 80g

88 Kč Měrná cena: 110 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
88 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
84 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - LITTLE UNICORN MIX v sáčku 80g
Zdobení na cukroví, dorty - LITTLE UNICORN MIX v sáčku 80g /17402
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v kouzelný svět s Little Unicorn Mix

Vyčarujte úsměv na tváři: Tento jedinečný cukrový posyp promění vaše dorty i drobné cukroví v dokonalé umělecké dílo, které na každé oslavě zazáří.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: S tímto mixem od Cake Masters získá narozeninový dort nádech luxusu během několika sekund.

Kvalita pro pečení: Vybíráme pro vás to nejlepší, co náš eshop Sladké potřeby nabízí pro radost z kreativní tvorby.

Snadná aplikace: Praktické balení usnadňuje cukrářské potřeby při dekorování, díky čemuž bude každé zdobení hotové raz dva.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712374029

Složení: Cukr, pufovaná rýže, Tvrdá PŠENIČNÁ MOUKA, cukrový sirup, glukózový sirup, rostlinný olej (slunečnicový, kokosový, řepkový), škrob (PŠENIČNÝ, kukuřičný, bramborový), dextróza, moučkový cukr, rýžová mouka, palmový tuk, barviva: E 100 (kurkumin), E 120 (karmín), E122*), E132*), E (indigotin), E 162 (červená řepa), E 172 (oxidy a hydroxidy železa), E 174 (stříbro), E 555 (křemičitan hlinitodraselný); barvivo (koncentrát z jablka, světlice barvířské, spiruliny, citronu), emulgátor: lecitiny; koncentrát šťávy z červené řepy, leštící látky: karnaubský vosk, šelak, včelí vosk bílý; aroma, přírodní vanilkové aroma, okyselovač: kyselina citronová; rostlinný tuk, sůl.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1687 Kj / 400 kcal, tuk 2,1 g z toho celkem mastné kyseliny 0,7 g, sacharidy 95,1 g z toho cukry 86,9 g, bílkoviny 0,8 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712374029
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Hotová jedlá krajka na bok dortu
Z NĚMECKA 🇩🇪
129 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325717
Cukrové zdobení Spring Colours bílé, růžové, zelené 50g
38 Kč
Měrná cena: 76 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016163
Cukrová dekorace Culpitt Fotbal 12 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
134 Kč
Měrná cena: 11,17 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462199730
Drcený bisquit Pailleté Feuilletine 150g
89 Kč
Měrná cena: 59,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000008557
12567 CM125670
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 45,33 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325670
Mandlový nugát 100g
83 Kč
Měrná cena: 83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8596443027800
52077a186b3406277ecf825a58fed672
49 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027390135
Cukrová srdíčka - malá bílá, broskvová a červená 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000010581
Cukrová dekorace Culpitt Mořský svět 12 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
120 Kč
Měrná cena: 10 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462196081
Mandlový Krokant - pražený, rakouský 150g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
84 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
9100000157955
12565 CM125650
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325656
2dc73908cd8df368b1f8d579f635d5fe
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399848