Mimóza, cukrová dekorace, bílé 100g

58 Kč Měrná cena: 580 Kč / 1000 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
58 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
55 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Mimóza, cukrová dekorace, bílé 100g
Mimóza, cukrová dekorace, bílé 100g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v umělecké dílo s cukrovou mimózou

Dodejte svým výtvorům punc profesionality: Tato jedinečná cukrová dekorace ve tvaru jemných kuliček dodá vašemu pečení nezaměnitelný vzhled, který okamžitě upoutá pozornost na každé oslavě.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Efektní vzhled: Unikátní struktura připomínající květ mimózy povýší každý narozeninový dort na luxusní cukrářský kousek.

Jednoduché zdobení: S těmito dekoracemi hravě zvládnete moderní pečení a doladíte detaily, které u vašich hostů vyvolají nadšení.

Profesionální kvalita: Vsaďte na ověřené cukrářské potřeby z našeho e-shopu Sladké potřeby a mějte pro své projekty vždy vše na dort po ruce.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712318528

Složení: Cukr, glukózový sirup, rýžová mouka, barviva: E 100 (kurkumin); kuchyňská sůl.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1627 KJ / 389 kcal, tuk 0 g, z toho celkem mastné kyseliny 0 g, sacharidy 95,3 g, z toho cukry 82,4 g, protein 0,3 g, sůl 0 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712318528
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Hotová jedlá zlatá krajka
Z NĚMECKA 🇩🇪
134 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325700
Cukrové zdobení Fotbal na dort 3 x 23g
88 Kč
Měrná cena: 125,71 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8435599773424
ec02405c6222425e7922b58caa8ad82b
339 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704077
05dda7a70179afc8048d9c23c9556340
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116716902
Mandlový nugát 100g
83 Kč
Měrná cena: 83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8596443027800
Marcipánová dekorace - květy rudé růže 4 ks - 4 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 24,25 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320774
12085 CM120850
Z NĚMECKA 🇩🇪
58 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712320859
Cukrové krystalky ve fialové barvě FunCakes
Z NĚMECKA 🇩🇪
72 Kč
Měrná cena: 90 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512696691
Cereální kuličky v bílé čokoládě 5 mm 100g
78 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217871444
18792c165b7c2fa268ec5d920d9455be
69 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8435599762466
afa364603316f7ed68ebfb8d64bf076e
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622038267
Cukrové perly, Ponny 5mm 1kg - růžová, fialová, bílá
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102379