Zdobení na cukroví, dorty - VLOČKY - bílé, Německo 50g

93 Kč Měrná cena: 186 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
93 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
88 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - VLOČKY - bílé, Německo 50g
14682 CM146821
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v zimní království s vločkami Cake Masters

Interest: Dodat vašim výtvorům dokonalý vzhled nebylo nikdy snazší, naše cukrové vločky jsou přesně to, co každé narozeninový dort nebo sváteční cukroví promění v umělecké dílo.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Snadno a rychle vytvoříte elegantní zimní dekoraci, kterou vyžaduje precizní pečení a zdobení.

Kvalita od Cake Masters: Sázíte na prověřené cukrářské potřeby, které v našem eshop Sladké potřeby pravidelně doplňujeme pro vaši maximální kreativitu.

Snadná manipulace: Praktická uzavíratelná dóza ochrání vaše vše na dort dekorace před vlhkostí a zajistí dlouhou trvanlivost pro každé další tvoření.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346828

Složení: Cukr, slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové, bramborový škrob, rýžová mouka, kukuřičný škrob.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1763 KJ / 421 kcal, tuky 5,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 2,5 g), sacharidy 93 g (z toho cukry 83 g), bílkoviny 1,9 g, sůl 0 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346828
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové perly, Kitty mix 5mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102492
c1fb230b82f15053ec1cb81e1650f117
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013117
ecfb71714f81529311005189408756db
90 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117060
ebb6598cccac067e77a7bdb3dea7cfb1
70 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005730
2dc73908cd8df368b1f8d579f635d5fe
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399848
sweetart cukrove perly zlute a svetle zelene 5 mm 40 g
💰 AKCE
55 Kč
(–3 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000009332
Motýlci červení a květiny mini žluté 30ks
48 Kč
Měrná cena: 1,60 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5907516516313
12565 CM125650
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325656
05dda7a70179afc8048d9c23c9556340
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116716902
Jedlá krajka na dort černá
Z NĚMECKA 🇩🇪
124 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374302
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, růžové - 4,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
90 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712320835
Cukrové perly, Ponny 5mm 1kg - růžová, fialová, bílá
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102379