Zdobení na cukroví, dorty - BÍLÉ PERLIČKY, Německo 60g

72 Kč Měrná cena: 120 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
72 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
68 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - BÍLÉ PERLIČKY, Německo 60g
BÍLÉ CUKROVÉ PERLIČKY
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v luxusní cukrářská díla

Získejte profesionální vzhled vašich moučníků díky elegantním bílým perličkám. Toto prémiové zdobení od Cake Masters dodá šmrnc, který posune domácí pečení na úroveň opravdového mistrovského díla.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Vizuální dokonalost: Jemné bílé perličky o průměru 5 mm jsou ideální volbou pro slavnostní narozeninový dort.

Maximální univerzálnost: Hodí se na dorty, cukroví i dezerty, které díky nim získají luxusní vzhled během okamžiku.

Praktické balení: Kvalitní uzavíratelná dóza ochrání cukrářské potřeby před vlhkostí a zajistí dlouhou trvanlivost pro další pečení.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346941

Složení: cukr, dextróza, rýžová mouka, glukózový sirup, barvivo: E 124; aroma, acidifikátor: kyselina citrónová; krycí činidlo: karnaubský vosk; Sůl. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJI, PŠENICE. (*může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí).

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1655 KJ / 390 kcal, tuk 1,5 g (z toho celkem mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), protein 0,6 g, sůl 0,1 g.

Tip pro vás: V našem eshopu Sladké potřeby najdete vše na dort, co vám pomůže vykouzlit nezapomenutelné sladké překvapení.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346941
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Jedlá krajka na dort černá
Z NĚMECKA 🇩🇪
124 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374302
c2ff7351f3de2a0c3b22ba62774a441a
231 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4252022450080
65a99fa0f5076e72e09910107d4ebeb2
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232776780
Cukrové zdobení Spring Colours bílé, růžové, zelené 50g
38 Kč
Měrná cena: 76 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016163
Cukrová dekorace Culpitt Safari zvířátka 12 ks /18502
Z NĚMECKA 🇩🇪
116 Kč
Měrná cena: 9,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462206735
Velká sada cukrových dekorací Superhrdinové 72ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
802 Kč
Měrná cena: 11,14 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462211906
63a13b85bf56d0e178ccd9c58e05341f
83 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773185
Sladké zdobení - barevné pastelky
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 8,44 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4039356052346
43cf5279775e581f1e7dda3f3fba1706
214 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705920
917f51fd0a36c086105d86ecf857667a
131 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001234838
Cukrová dekorace Culpitt Mořský svět 12 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
120 Kč
Měrná cena: 10 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462196081
bbbe7e4e344bf6065c516deb6122a038
205 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709270