Bílá poleva Zafiro (5 kg) ♡

866 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
866 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
823 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Bílá poleva Zafiro (5 kg) ♡

Detailní popis produktu

Složení, co obsahuje produkt - Bílá poleva Zafiro 5 kg ♡ pro cukrářské účely:

cukr, frakcionovaný a plně hydrogenovaný rostlinný tuk (palmojádrový), sušená syrovátka, sušené plnotučné MLÉKO, emulgátory E492, E322 slunečnicový lecitin, E472c, aroma

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Bílá poleva Zafiro 5 kg ♡

Skvělá volba.

Báječný pro vaše dorty a pečení. Bílá poleva Zafiro (5 kg) ♡ je běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3 pracovní dny.

#ShowMore#

Nutriční hodnoty, Bílá poleva Zafiro 5 kg ♡ ve 100 g:

ve 100 g:
energie 2348 kJ/585 kcal, tuky 37 g (z toho nasycené 34,7 g), sacharidy 59,1 g (z toho cukry 59,1 g), bílkoviny 2,6 g, sůl 0,6 g

Kategorie: Polevy
EAN: 8435438416765
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

9998f10fc50454bb5053da0886847760
114 Kč
Měrná cena: 43,85 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712315619
Cukrářská poleva 500g, bílá s mlékem
98 Kč
Měrná cena: 19,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002307
e55c78155d1de77774a3eb992ca90afc
973 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438439061
47f575b023be188802c1a6a6f78a6d37
112 Kč
Měrná cena: 43,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712323331
Černá cukrářská poleva 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005637
Mléčná poleva 250g
55 Kč
Měrná cena: 22 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006348
a3a74482c13e7d5b493070a034833e70
112 Kč
Měrná cena: 43,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712323362
Mléčná poleva Zafiro 500g
91 Kč
Měrná cena: 18,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008720
b184447f477ac75039d030ed49cb8d1f
135 Kč
Měrná cena: 51,92 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712315565
Karamelová poleva Gold Zafiro 500g
128 Kč
Měrná cena: 25,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000002289
Pistáciobá mléčná poleva Zafiro Premium 200g
💰 AKCE
47 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
NE42602-200
a9c952d4995ad454a165e732508449b4
128 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037361484