Silikonová forma Cesil Bordura 4 ▹

141 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
141 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
134 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Silikonová forma Cesil Bordura 4 ▹

Detailní popis produktu

Délka: 18,5 cm

Použití: Do formičky natlačíme modelovací hmotu, která nesmí z formičky vystupovat. Pak na cca 10 minut vložíme do mrazáku. Poté hmotu vytlačíme ven. Výlisek necháme oschnout neboť se vlivem rozdílu teplot orosí.

Kategorie: Práce s fondantem a marcipánem
EAN: 8682397815577
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

6dd83195612a90fc4ce9a4838b8b72a0
111 Kč
Měrná cena: 44,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514432
ce17cd0faf35d82759c74251ee0dad95
183 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512699944
a211afe6d354c030e9776803670e5db1
116 Kč
Měrná cena: 46,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514739
Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, černá
262 Kč
Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566813344
654a36b3feae4b866319d3e5db801114
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455876
3a5a1d7aa85153c1bba85d8f790d2cd5
183 Kč
Měrná cena: 73,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512699951
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vandle, černá
82 Kč
Měrná cena: 32,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5999566813351
2d810acc91688aca6efd5b01a1eae95d
115 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514494
Fondán na dort, Modrý (tmavý) - Blue, Vanilkový 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874292
250g potahovací dortová hmota, Vanilka - bílá
70 Kč
Měrná cena: 28 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
6427281099938
4d089f37b9b5c3a5fa3170c7185c101e
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040452837
48b037766aaf87643773011021f776ac
💰 AKCE
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514531