Mandlová mouka jemná 100% na makronky 500g

264 Kč Měrná cena: 52,80 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
264 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
251 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Mandlová mouka jemná 100% na makronky 500g
Mandlová mouka jemná 100% na makronky 500g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Jemná mandlová mouka pro dokonalé makronky a vláčné dorty

Luxusní chuť a textura: Extra jemně namletá moučka z loupaných blanšírovaných mandlí posune vaše domácí pečení na profesionální úroveň. Tuto prvotřídní surovinu pro neodolatelné dezerty vám přináší specializovaný eshop Sladké potřeby.

Proč si produkt zamilujete

Sametová jemnost pro makronky: Díky jemné struktuře vytvoříte hladké makronkové skořápky, se kterými vám pomůže přesná silikonová podložka na makronky.

Vláčné a voňavé korpusy: Skvěle obohatí linecké těsto i nadýchaný narozeninový dort, jehož základ spolehlivě upeče kvalitní pečicí dortová forma.

Široké kulinářské využití: V naší nabídce pro cukrářské potřeby naleznete vše na dort včetně doplňků, jako je pestrá gelová barva na stylové tónování makronkového těsta.

Parametry a složení

EAN: 5999578440101

Složení: 100% odtučněná MANDLOVÁ MOUKA.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2544 kJ/610 kcal, tuky 52 g (z toho nasycené 4 g), sacharidy 6 g (z toho cukry 4 g), vláknina 0 g, bílkoviny 21 g, sůl 0,01 g.

Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 5999578440101
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Směs na domácí Churros 480g Cake Masters
💰 AKCE
154 Kč
Měrná cena: 32,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712347450
Screenshot 5.png
Z NĚMECKA 🇩🇪
85 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712377686
Směs na perníkovo - mrkvové korpusy 510g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
191 Kč
Měrná cena: 37,45 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712347368
Směs na větrníky
Z NĚMECKA 🇩🇪
173 Kč
Měrná cena: 43,25 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712348440
39afff3473e695f63349c4c3c6977d6e
85 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037733
9add4ac7f256a46d861ae97f0a0204c7
298 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514029
3ebe7aaab2ab864360abc914bb65ae79
126 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037351
1482444059c72939bf7f1df72ae5f195
189 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4250712390623
Směs na domácí francouzské Bioche 500g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 27,20 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712370724
a972f9a008e05e979b87f9dd5707d0a7
146 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072636889