Směs na domácí francouzské Bioche 500g Cake Masters

136 Kč Měrná cena: 27,20 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
136 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
129 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na domácí francouzské Bioche 500g Cake Masters
Směs na domácí francouzské Bioche 500g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte si dokonalé francouzské brioche přímo u vás doma

Objevte tajemství nadýchaného pečiva: S touto prémiovou směsí od Cake Masters vykouzlíte tradiční francouzské brioche, které provoní celou vaši kuchyni a stane se hvězdou každého stolu.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální výsledek: Snadná příprava zaručí vláčné a zlatavé těsto, které chutná jako z prvotřídní francouzské pekárny.

Kreativní pečení: Směs můžete vylepšit ořechy či rozinkami a vytvořit tak originální narozeninový dort nebo sladkou snídani.

Všestrannost: Ideální pro pečení v různých formách, které snadno najdete v kategorii cukrářské potřeby pro dokonalý tvar.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712370724

Složení: Směs na pečení: PŠENIČNÁ MOUKA, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, droždí, MANDLE, sůl, předbobtnalá kukuřičná mouka, PŠENIČNÝ LEPEK, emulgátor: E 481 (stearoyl-2-laktylát sodný), dextróza, aromata, kurkuma, přípravek na úpravu mouky kyselina askorbová.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1394 KJ / 333 kcal, tuky 10,1g (z toho celkem mastné kyseliny 5,8g), sacharidy 51,6g (z toho cukry 12,1g), protein 8,1g, sůl 0g.

Pro ty, kteří chtějí mít vše na dort připravené na profesionální úrovni, doporučujeme prohlédnout náš eshop Sladké potřeby, kde najdete vše pro vaše další cukrářské projekty.

Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 4250712370724
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Směs na domácí Churros 480g Cake Masters
💰 AKCE
154 Kč
Měrná cena: 32,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712347450
Kompletní směs na Stracciatella chlebík 500g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
132 Kč
Měrná cena: 26,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374975
Směs na Jablečný drobenkový koláč 600g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 15,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712366772
78d85071369fc13314db105231457337
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037658
Směs na makronky
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 45,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712337895
Sáček na perníčky
Z NĚMECKA 🇩🇪
165 Kč
Měrná cena: 22 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712347405
1482444059c72939bf7f1df72ae5f195
189 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4250712390623
a972f9a008e05e979b87f9dd5707d0a7
146 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072636889
65924a93d26122372378dec4a226b8e9
241 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514036
Směs na kynuté těsto 800g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
128 Kč
Měrná cena: 16 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712360244
c5eb42c7b70f86e49349ebde1c97990e
183 Kč
Měrná cena: 61 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712390616
2f1d626b8f2f2867ced6cc4f711fb59f
158 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712315251