Směs na perníkovo - mrkvové korpusy 510g Cake Masters vč. marcipánových mrkviček k dekoraci

191 Kč Měrná cena: 37,45 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
191 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
181 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na perníkovo - mrkvové korpusy 510g Cake Masters vč. marcipánových mrkviček k dekoraci
Směs na perníkovo - mrkvové korpusy 510g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vykouzlete dokonalý perníkovo-mrkvový dort snadno a rychle

Objevte tajemství profesionálního pečení: S touto prémiovou směsí od Cake Masters připravíte vláčný a voňavý dezert, který se stane hvězdou každé oslavy. Naše cukrářské potřeby vám zajistí výsledek jako z vyhlášené cukrárny přímo u vás doma.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Kompletní sada pro pečení: Balení obsahuje vše potřebné včetně jemné polevy a roztomilých marcipánových mrkviček pro dokonalý finální vzhled. Pro precizní nanášení polevy doporučujeme použít kvalitní cukrářskou stěrku.

Vláčná chuť plná koření: Unikátní receptura kombinuje hřejivé perníkové koření s čerstvou mrkví, díky čemuž bude váš narozeninový dort neodolatelně šťavnatý. Pokud hledáte vše na dort pod jednou střechou, u nás jste na správném místě.

Profesionální výsledek bez námahy: Stačí přidat čerstvé suroviny, krátce zašlehat a během hodiny pečení provoníte celý byt sváteční atmosférou.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712347368

Složení: Směs na pečení: PŠENIČNÁ MOUKA, cukr, škrob, lněná mouka, prášek do pečiva (difosfáty, kypřící látka uhličitan sodný), zázvor (1%), emulgátory polyglycerolestery mastných kyselin, mono- a diglyceridy mastných kyselin; Perníkové koření, skořice, sůl. Glazurová směs (21,5 %): cukr, LAKTÓZA, škrob, zázvor (1,2 %). Marcipánová mrkev: cukr, MANDLE (27 %) (OBSAHUJE OŘECHY), glukózový sirup, rostlinný tuk, PŘÍCHUŤ HORKÁ MANDLE (OBSAHUJE OŘECHY), zvlhčovadlo: invertáza; Zahušťovadlo: E 414 (arabská guma); POZOROVANÁ PŠENICE MLÉČNÁ, okyselovadlo: E 330 (Kyselina citronová); Carthamus koncentrát, barviva: E 120 (Karmín), E 132 (Indigotin), E 160a (Karoteny). Může obsahovat stopy LEPKU a OŘECHŮ.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1282 KJ / 305 kcal, tuky 11 g z toho celkem mastné kyseliny 3 g, sacharidy 46 g z toho cukry 29 g, protein 4,9 g, sůl 0,6 g.

Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 4250712347368
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Směs na kynuté těsto 800g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
128 Kč
Měrná cena: 16 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712360244
Směs na Jablečný drobenkový koláč 600g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 15,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712366772
Screenshot 5.png
Z NĚMECKA 🇩🇪
85 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712377686
1482444059c72939bf7f1df72ae5f195
189 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4250712390623
78d85071369fc13314db105231457337
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037658
Sandra Red Velvet směs 5kg pytel
804 Kč
Měrná cena: 16,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8592185206985
Směs na čokoládový korpus a piškot 400g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
110 Kč
Měrná cena: 27,50 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712337826
Směs na domácí Churros 480g Cake Masters
💰 AKCE
154 Kč
Měrná cena: 32,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712347450
8dd943b0a7b2f1d14028fbe106b503d8
263 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693768
15106 CM151060
Z NĚMECKA 🇩🇪
188 Kč
Měrná cena: 41,78 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712351068
1c662a59301d7a129e6280fe6c2d46b2
89 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809034473
17520 CM175200
Z NĚMECKA 🇩🇪
113 Kč
Měrná cena: 19,65 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712375200