Mimóza, cukrová dekorace, světle - růžové 100g

58 Kč Měrná cena: 580 Kč / 1000 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
58 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
55 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Mimóza, cukrová dekorace, světle - růžové 100g
Mimóza, cukrová dekorace, světle - růžové 100g /11862
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v umělecká díla s cukrovou mimózou

Potřebujete dodat vašemu pečení nezaměnitelný šmrnc? Tato něžná cukrová dekorace ve tvaru mimózy je ideální volbou pro každého, kdo tvoří narozeninový dort nebo jemné cukroví a hledá dokonalé cukrářské potřeby pro finální zdobení.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Efektní design: Unikátní struktura a světle růžová barva zajistí, že budou vaše dorty vypadat profesionálně a lákavě při každé příležitosti.

Snadná aplikace: Dekorace skvěle drží na krémech i polevách, což oceníte, když je potřeba mít vše na dort připraveno rychle a precizně jako od mistra cukráře.

Široké využití: Kvalitní cukrářské zdobení povýší vaše pečení na novou úroveň a dodá každému moučníku profesionální vzhled.

Profesionální výsledek: S naším sortimentem, který nabízí eshop Sladké potřeby, dosáhnete při dekorování dezertů výsledků, které okouzlí všechny hosty.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712318627

Složení: Cukr, glukózový sirup, rýžová mouka, barviva: E 100 (kurkumin); kuchyňská sůl.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1627 KJ / 389 kcal, tuk 0 g, z toho celkem mastné kyseliny 0 g, sacharidy 95,3 g, z toho cukry 82,4 g, protein 0,3 g, sůl 0 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712318627
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ae1abea78880989fc56ed41aa5fc0a90
61 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758681
Cukrové zdobení zajíčci a mrkvičky 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844801810
Cereální kuličky v mléčné čokoládě 5 mm 100g
77 Kč
Měrná cena: 77 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594217871468
52077a186b3406277ecf825a58fed672
49 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027390135
Cukrové zdobení Tlapková patrola 3 x 23,3g
76 Kč
Měrná cena: 108,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773400
afa364603316f7ed68ebfb8d64bf076e
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622038267
ebb6598cccac067e77a7bdb3dea7cfb1
70 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005730
Cukrové zdobení Fotbal na dort 3 x 23g
88 Kč
Měrná cena: 125,71 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8435599773424
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, růžové - 4,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
90 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712320835
6f912d8642d96f449ec2a0858ae9f7a8
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000766
dd4432291d3ebe30438c17fa3e5d6f42
198 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116701526
91e169552f68bfe4fc93549f713e1b5a
250 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773147