Mimóza, cukrová dekorace - žlutá 100g

58 Kč Měrná cena: 580 Kč / 1000 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
58 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
55 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Mimóza, cukrová dekorace - žlutá 100g
Mimóza, cukrová dekorace - žlutá 100g /11860
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v kvetoucí zahradu s cukrovou mimózou

Každé pečení si zaslouží dokonalý detail, který oslní hosty i rodinu. Tato originální cukrová dekorace ve tvaru chlupaté kuličky dodá vašim výtvorům profesionální vzhled během několika sekund.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Efektní design pro vaše dorty: Unikátní tvar mimózy o průměru 7 mm upoutá pozornost na každém dezertu a povýší vaše narozeninový dort na mistrovské dílo.

Kvalitní cukrářské potřeby: S naším eshopem Sladké potřeby získáte prémiovou surovinu, se kterou je pečení radostí a výsledek vypadá vždy precizně.

Všestrannost při zdobení: Balení obsahuje přibližně 200 kusů dekorací, které jsou ideální pro zdobení košíčků, zákusků či svátečních dortů, kde využijete i další cukrářské potřeby z naší nabídky.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712318603

Složení: Cukr, glukózový sirup, rýžová mouka, barviva: E 100 (kurkumin); kuchyňská sůl.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1627 KJ / 389 kcal, tuk 0 g, z toho celkem mastné kyseliny 0 g, sacharidy 95,3 g, z toho cukry 82,4 g, protein 0,3 g, sůl 0 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712318603
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Velká sada cukrových dekorací Superhrdinové 72ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
802 Kč
Měrná cena: 11,14 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462211906
12561 CM125610
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
Měrná cena: 344,74 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325618
ae1abea78880989fc56ed41aa5fc0a90
61 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758681
Cukrové perly, světle zelené 5mm 50g
39 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005624
Marcipánová dekorace - květy rudé růže 4 ks - 4 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 24,25 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320774
Marcipánové mrkvičky
Z NĚMECKA 🇩🇪
123 Kč
Měrná cena: 11,18 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318641
63a13b85bf56d0e178ccd9c58e05341f
83 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773185
Rakouské sypání pro cukráře - Růžové 60g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
66 Kč
Měrná cena: 110 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000092928
Kopretiny a květiny mini modré s lístky 34ks
43 Kč
Měrná cena: 1,26 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5907516516283
Čokoládové mini lentilky 80g
75 Kč
Měrná cena: 93,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871802
13141 CM131410
Z NĚMECKA 🇩🇪
132 Kč
Měrná cena: 347,37 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712331411
ef64d81d42855a3ef4e49455391da17c
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399725