Ochucovací pasta vanilka 4,5kg

2 735 Kč Měrná cena: 60,78 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
2 735 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
2 598 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta vanilka 4,5kg
Ochucovací pasta vanilka 4,5kg
NOVINKA

Detailní popis produktu

Neodolatelná vanilková chuť pro vaše mistrovské krémy a těsta

Dokonalé vanilkové aroma: Ochucovací pasta MEC3 Vanilka v balení 4,5 kg dodá vašim krémům, těstům i polevám hlubokou chuť s viditelnými semínky vanilky. Tyto prvotřídní cukrářské potřeby vám nabízí eshop Sladké potřeby, kde pořídíte vše na dort pro vaše úspěšné a radostné pečení.

Proč si produkt zamilujete

Pravý vanilkový extrakt: Poctivá receptura s extraktem z Bourbonu Madagaskarského a drobnými zrníčky vanilky dodá dezertům lákavý vzhled i neodolatelnou vůni.

Hladké zapracování: Pasta se snadno propojí se surovinami a krémy na dorty pak precizně nanesete, když je po ruce šikovná cukrářská špachtle.

Vynikající pro slavnostní pečení: Základ korpusu vám pomůže upéct spolehlivá forma na pečení a finální narozeninový dort elegantně zakryje hladká potahovací hmota.

Parametry a složení

Značka: MEC3 Česká republika | EAN: 8012708140386

Složení: cukr, glukózový sirup, voda, aroma, sůl, příprodní aroma, zahušťovadlo (agar-agar, pektin), semínka vanilky, barvivo výtažek z papriky, vanilkový extrakt z Bourbonu Madagaskarského (0,1 %)

Dávkování: 30 g na 1 kg základní směsi nebo krému

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1144 kJ/269 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 67 g (z toho cukry 53 g), bílkoviny 0 g, sůl 1 g

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 8012708140386
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ztužovač krémů a šlehaček všech druhů jahodový
Z NĚMECKA 🇩🇪
101 Kč
Měrná cena: 84,17 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712348662
Ořechová pasta z pistáciových jader 100% 200g
367 Kč
Měrná cena: 183,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870812
14617 CM146170
Z NĚMECKA 🇩🇪
134 Kč
Měrná cena: 111,67 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712346170
OCHUCOVACÍ HRUŠKOVÁ PASTA
Z NĚMECKA 🇩🇪
154 Kč
Měrná cena: 128,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712345999
2d93cbf79ff919326f25ff36188b6275
121 Kč
Měrná cena: 100,83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712348686
Ochucovací pasta do krému, Máta 200g Joypaste
173 Kč
Měrná cena: 86,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870225
Ochucovací pasta do krému, Malina 200g
174 Kč
Měrná cena: 87 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870492
Ochucovací pasta do krému, Citron 200g Joypaste
200 Kč
Měrná cena: 100 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870072
8a30e3f8719b46b2dee5f8161f4105f2
💰 AKCE
197 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720512693522
Ochucovací pasta do krému, Káva 200g Joypaste
342 Kč
Měrná cena: 171 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870133