Ochucovací pasta pistácie s kousky 5kg

5 425 Kč Měrná cena: 108,50 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
5 425 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
5 154 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta pistácie s kousky 5kg
Ochucovací pasta pistácie s kousky 5kg
NOVINKA

Detailní popis produktu

Luxusní pistáciová chuť s křupavými kousky pro vaše mistrovské dezerty

Hledáte bezchybnou oříškovou chuť pro své krémy a těsta: Ochucovací pasta MEC3 Pistácie s kousky promění každé sladké tvoření v nezapomenutelný zážitek. Tento prémiový produkt z kategorie pro specializované cukrářské potřeby dodá plnou chuť i texturu každé náplni.

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní aroma a pravé kousky oříšků: Pasta obsahuje sekané pistácie, které zajistí autentickou strukturu i výjimečný profil pro nadýchané krémy i moderní dorty.

Snadné zapracování a univerzálnost: Směs se lehce vmíchá do libovolného základu, takže vaše každodenní i sváteční pečení získá zcela novou úroveň.

Skvělá volba pro slavnostní příležitosti: Vytvořte neodolatelný narozeninový dort nebo zákusky, ke kterým pohodlně vyberete vše na dort, co nabízí eshop Sladké potřeby.

Parametry a složení

Značka: MEC3 Česká republika | EAN: 2017000029106

Složení: glukózový sirup, cukr, voda, MANDLE, aroma (MANDLE, LÍSKOVÉ OŘÍŠKY, VLAŠSKÉ OŘECHY, PISTÁCIE), kousky PISTÁCIÍ (4,5%), barvivo amoniakový karamel, sůl, přírodní aroma, zahušťovadlo karagenan.

Dávkování: 50 g na 1 l základní směsi.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1347,1 kJ/322 kcal, tuky 7,8 g (z toho nasycené 0,3 g), sacharidy 58,5 g (z toho cukry 42,5 g), bílkoviny 3,2 g, sůl 1,12 g.

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 2017000029106
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací pasta do krému, Karamel 200g
140 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870423
cd8519e37ee628b50b049d8c8b241cf5
228 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693423
Ochucovací cukrářská pasta Ecco! Jahoda 200g
135 Kč
Měrná cena: 67,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873349
e4a63be74cb9888bb515329655e5c987
150 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693294
Ochucovací pasta do krému, Vanilka 200g
176 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870584
Ochucovací pasta do krému, Hruška 200g Joypaste
159 Kč
Měrná cena: 79,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870102
Jablečná ochucovací pasta
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 113,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712345975
200g Ochucovací pasta Borůvka
231 Kč
Měrná cena: 115,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199787435
8ed991a02fd73aeefb9290be7013d6da
450 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
025638719438
14638 CM146380
Z NĚMECKA 🇩🇪
154 Kč
Měrná cena: 128,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712346385