Potahový fondán FunCakes | Paste Teal Blue - modrý 250g /F20285

81 Kč Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
81 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
77 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Potahový fondán FunCakes | Paste Teal Blue - modrý 250g /F20285
Potahový fondán FunCakes | Paste Teal Blue - modrý 250g /18415
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své pečení v umělecké dílo s modrým fondánem FunCakes

Hledáte dokonalou barvu pro váš narozeninový dort? S cukrářskou hmotou FunCakes v odstínu Teal Blue získáte nejen sytý modrý tón, ale i neuvěřitelně pružný materiál, který při potahování nepraská a zůstává vláčný.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Hmota se skvěle vyvaluje a na dortu vytvoří dokonale hladký povrch pro vaše dorty.

Snadná práce: Díky vysoké elasticitě je ideální i pro začátečníky, kteří chtějí mít cukrářské potřeby na vysoké úrovni.

Všestrannost: Hmotu využijete na potahování i modelování figurek, přičemž vše potřebné, jako jsou vše na dort, najdete v našem e-shopu Sladké potřeby.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8720512695557

Složení: cukr (79%), rostlinný tuk (palmojádrový, palmový), glukózový sirup, voda, zvlhčovadlo: E422, emulgátor: E471, zahušťovadlo: E415, E466, přírodní aroma, konzervant: E200, kyselina: E330. Může obsahovat stopy: MANDLE.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční záření.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 8720512695557
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

2d810acc91688aca6efd5b01a1eae95d
94 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514494
fff5b9ae89602953c4b5a39d6a23ed9a
110 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143515330
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vandle, černá
82 Kč
Měrná cena: 32,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5999566813351
Zelená potahovací hmota
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4250712311673
d345ad81bb9cd43253a97f6325dde758
101 Kč
Měrná cena: 40,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514814
Potahový fondán FunCakes | Paste Urban Taupe  - šedo-zelená 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695533
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Modrá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566811548
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vanilka, červená
82 Kč
Měrná cena: 32,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566813320
Šedá potahovací hmota
Z NĚMECKA 🇩🇪
79 Kč
Měrná cena: 31,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712324048
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bleděmodrá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566811555
2446f844c8204cc358dc06785afd6bad
94 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512698039
Šedá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301319638