Potahový fondán FunCakes | Paste Urban Taupe - šedo-zelená 250g /18416 AKCE /F20275 expirace 04/2024

81 Kč Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
81 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
77 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Potahový fondán FunCakes | Paste Urban Taupe - šedo-zelená 250g /18416 AKCE /F20275 expirace 04/2024
Potahový fondán FunCakes | Paste Urban Taupe  - šedo-zelená 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své pečení v umělecké dílo s fondánem FunCakes

Pozvedněte úroveň domácí cukrařiny: Profesionální potahovací hmota FunCakes v moderním odstínu Urban Taupe dodá každý narozeninový dort šmrnc a eleganci. S tímto pomocníkem z našeho eshopu Sladké potřeby bude kreativní pečení hračkou i pro začátečníky.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Dokonalá textura: Hmota zůstává krásně vláčná, nepraská a díky své vysoké pružnosti je ideální pro precizní potahování dortů bez trhlin.

Snadná práce: Fondán se skvěle vyvaluje a tvaruje, což oceníte zejména při tvorbě detailních figurek nebo když využijete praktické vypichovače pro zdobení.

Profesionální výsledek: S jemnou vanilkovou příchutí a profi barvou bude váš dort chutnat i vypadat jako z vyhlášené cukrárny, stačí jen sáhnout po správné cukrářské potřebě.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8720512695533

Složení: cukr, glukózový sirup, rostlinný tuk (palmový, palmový), voda, kakaový prášek, cukrový sirup, zvlhčovadlo: E422, zahušťovadlo: E415, E466, emulgátor: E471, konzervant: E200, kyselina: E330, aroma. Může obsahovat stopy: MANDLE.

Skladování: Uchovávejte na suchém a chladném místě mimo přímé sluneční záření.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 8720512695533
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

2d810acc91688aca6efd5b01a1eae95d
94 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514494
fff5b9ae89602953c4b5a39d6a23ed9a
110 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143515330
e7b9d7444f54e6e20dfb2250fec5ab91
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514777
8b92a6e5e41e6fd92c3016bf04bda4d6
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514630
hnědá potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712311697
Modrá potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712324000
Potahový fondán FunCakes | Paste Strawberry - červená s jahodovou chhutí 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
103 Kč
Měrná cena: 41,20 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720143515026
Oranžová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
93 Kč
Měrná cena: 37,20 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301326308
06dcaf843b3a6bfaa94a0da1b5b2e8f8
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514401
Fondán na dort, Fialový (tmavý) - Violet, Vanilkový 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874315
Potahovací hmotn na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712311727
Modrá - dětská, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301326292