Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, zelená Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky

86 Kč Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
86 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
82 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, zelená Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
Zelená potahovací hmota
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte dokonalý dort s profesionální hmotou PATI PREMIUM

Dosáhněte cukrářských výsledků jako z reklamy. Tato prémiová potahovací hmota je díky své extrémní pružnosti ideální volbou pro vaše dorty, ať už s pečením začínáte, nebo jste ostřílený profesionál.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Maximální elasticita: Hmota se při potahování téměř netrhá, což vám usnadní práci a zajistí hladký povrch pro každý narozeninový dort.

Všestranné využití: Je skvělá nejen na potahování, ale také na drobné modelování, díky čemuž najdete cukrářské potřeby pro tvorbu květin a dekorací na jednom místě.

Profesionální vzhled: S touto hmotou z našeho eshop Sladké potřeby zvládnete snadno nanést fondán i na velmi tenké vrstvy, které chutnají méně sladce.

Snadná práce: Hmota je připravena k použití, stačí ji propracovat a můžete začít zdobit vše na dort, k čemuž se vám bude hodit i kvalitní vykrajovačka nebo modelovací kostice.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712311673

Složení: Cukr, glukózový sirup, voda, palmový tuk (nehydrogenovaný), zahušťovadlo: tragant; zvlhčovadlo: glycerin; Barvy: E 104*, E 133. (* může zhoršit aktivitu a pozornost dětí).

Skladování: Skladujte v suchu a chladu.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 4250712311673
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Modrá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566811548
Jahodová hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
94 Kč
Měrná cena: 37,60 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712337765
Červená, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340649
Potahový fondán FunCakes | Paste Strawberry - červená s jahodovou chhutí 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
103 Kč
Měrná cena: 41,20 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720143515026
Oranžová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
93 Kč
Měrná cena: 37,20 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301326308
8b92a6e5e41e6fd92c3016bf04bda4d6
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514630
Potahovací hmota na dort červená
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4250712311659
Šedá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301319638
Broskvově tělová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301319720
fa39e01fec1ce7ee1123346bb8f0387e
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8436040455555
ontwerp zonder titel 60
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340694
Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, černá
262 Kč
Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566813344