Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, šedá Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky

79 Kč Měrná cena: 31,60 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
79 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
75 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Německá potahovací hmota PATI PREMIUM 250g, šedá Nejlepší potahovací hmota pro začátečníky
Šedá potahovací hmota
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dostaňte své dorty na profesionální úroveň s německou kvalitou

Extrémně elastická potahovací hmota PATI PREMIUM je tajnou zbraní pro každého cukráře, který vyžaduje perfektní vzhled bez praskání. S touto prémiovou hmotou bude pečení narozeninových dortů hračka i pro úplné začátečníky.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Maximální pružnost: Díky své elasticitě se hmota při potahování téměř netrhá, což vám zaručí hladký a profesionální povrch.

Snadná modelace: Vytvořte si vlastní cukrářské potřeby a drobné ozdoby, které skvěle drží tvar a zdobí tak váš vše na dort projekt.

Profesionální výsledek: Šedý odstín dodá vašemu dílu moderní vzhled, který hravě doladíte, když využijete náš eshop Sladké potřeby pro nákup doplňků.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712324048

Složení: Cukr, glukózový sirup, voda, palmový tuk (nehydrogenovaný), zahušťovadlo: tragant; zvlhčovadlo: glycerin; Barvy: E 172, E 133.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1641 KJ / 392 kcal, Tuky 3,9 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g), Sacharidy 87,6 g (z toho cukry 81,2 g), Protein 0 g, Sůl 0 g.

Upozornění: Může zhoršit aktivitu a pozornost dětí.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 4250712324048
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Potahový fondán FunCakes | Paste Old Rose - růžová 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695540
581cbb0a247f8aa852f389ac348b6748
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514654
2446f844c8204cc358dc06785afd6bad
94 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512698039
Mentolově zelená potahovcí hmota
Z NĚMECKA 🇩🇪
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712324024
Zelená potahovací hmota
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4250712311673
ontwerp zonder titel 60
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340694
Jahodová hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
94 Kč
Měrná cena: 37,60 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712337765
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Žlutá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566811524
d345ad81bb9cd43253a97f6325dde758
101 Kč
Měrná cena: 40,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514814
Bílá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie,
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 38,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301326261
Šedá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301319638
250g potahovací dortová hmota, Vanilka - bílá
70 Kč
Měrná cena: 28 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
6427281099938