RUF

RUF Frozen cupcakes set 391g

Položka byla vyprodána…
108 Kč Měrná cena: 27,62 Kč / 100 g
Dostupnost: AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
108 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
103 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
RUF Frozen cupcakes set 391g
RUF
Frozen cupcakes
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Naše dorty s ledovými princeznami okouzlí vaše hosty a rozzáří dětské oči. Speciální recept na cup cakes s nadýchaným těstem a dvoubarevným krémem je rychlý a snadný na přípravu. Velmi zvláštním poutačem jsou ladící formy na bábovky ve vzhledu sněhových krystalů a malé korunky, které si můžete vyrobit sami z hněteného fondánu.
 

Složení:

Směs na pečení: PŠENIČNÁ MOUKA, cukr, prášek do pečiva (kypřící látka uhličitan sodný, okyselovač difosforečnan, škrob), SLADKÁ SYROVÁTKA, modifikovaný škrob, přírodní aroma. 

Krém v prášku: Cukr, glukózový sirup, palmový olej, modifikovaný škrob, emulgátory (E 471, E 472e, E 472b), SUŠENÉ MLÉKO JOGURT, MLÉČNÝ PROTEIN, maltodextrin, zahušťovadlo karagenan, stabilizátor fosforečnan draselný, aroma. 

Fondant: cukr, glukózový sirup, rostlinné tuky (bambucké máslo, kokos), zvlhčovadlo glycerin, zahušťovadlo (xanthanová guma, E 464), emulgátor mono- a diglyceridy mastných kyselin, kyselina citronová, konzervant sorban draselný, přírodní aroma. 

Mix barev tyrkysová: cukr, škrob, barvivo (patent blue V, E 141). 

Krystaly cukru (1,5%): cukr, škrob, palmový tuk, rýžová mouka, barviva (brilantní modrá FCF, E 172), přírodní aroma.

Nutriční informace, 100 g obsahuje v průměru:

energie 1418 KJ / 339 kcal
tuk 17 g z toho celkem mastné kyseliny 3,6 g
sacharidy 42 g z toho cukry26 g
protein 4,7 g
sůl 0,47 g

 

Kategorie: Suroviny na pečení
EAN: 4002809037375
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800
Položka byla vyprodána…

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

97fa34c268a6e3e973c774e225b591b3
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211691259
RUF Směs pro narozeninový dort + krém
Z NĚMECKA 🇩🇪
185 Kč
Měrná cena: 43,53 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4002809037696
Směs na šlehačkový krém
Z NĚMECKA 🇩🇪
167 Kč
Měrná cena: 41,75 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712364341
1e424bc1c2f0c2e54032d6294164eee4
428 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8053908800076
Vařená náplň ořechová 1kg
189 Kč
Měrná cena: 18,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-0694
Kadayif křupavé nitky do dubajské čokolády 100g
💰 AKCE
79 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 79 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2025000006447
Lyofilizované fíky 35g Brix
98 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007402420
Želatina vepřová typ A bloom 260 500g
305 Kč
Měrná cena: 61 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000013877
a40e7fa070a566f8dd5dd6248ee2ec05
318 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277121754
9a98012be5ddc03fbc88f8d78eed11fc
269 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001313519