Směs na čokoládový koláč 470g - RUF | Skvělé pro Váš domácí dort

159 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
159 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
151 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na čokoládový koláč 470g - RUF | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Směs na čokoládový koláč 470g - RUF ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Směs na čokoládový koláč 470g - RUF, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Tarte au Chocolat je dokonale čokoládový francouzský dezert s jemně vláčným středem a intenzivní chutí pravého kakaa a kakaových bobů.
Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 4002809027963
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Sandra Red Velvet směs 5kg pytel
804 Kč
Měrná cena: 16,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8592185206985
5e3aacb4799c110816f0abf73b9826de
159 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712394454
b4517042682bb654edf3fa35407f5c4f
146 Kč
Měrná cena: 48,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712390579
39afff3473e695f63349c4c3c6977d6e
85 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037733
1482444059c72939bf7f1df72ae5f195
189 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712390623
1c662a59301d7a129e6280fe6c2d46b2
89 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809034473
2f1d626b8f2f2867ced6cc4f711fb59f
158 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712315251
Směs Sandra Red Velvet 500g na korpusy
97 Kč
Měrná cena: 19,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002383
8dd943b0a7b2f1d14028fbe106b503d8
263 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693768
65924a93d26122372378dec4a226b8e9
241 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514036
Piškot extra tmavý, směs na korpus 500g
91 Kč
Měrná cena: 18,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000007040
78d85071369fc13314db105231457337
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037658