Směs na šlehačkový nadýchaný krém PATISSERIE 400g

167 Kč Měrná cena: 41,75 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
167 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
159 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na šlehačkový nadýchaný krém PATISSERIE 400g
Směs na šlehačkový krém
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte si dokonalý krém jako z vyhlášené cukrárny

Potřebujete rychle připravit nadýchanou náplň, která drží tvar? S touto směsí na krém Patisserie od Cake Masters bude vaše pečení hračka a výsledkem bude neodolatelný narozeninový dort, který sklidí úspěch u každé návštěvy.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální výsledek bez námahy: Tato směs pro studenou přípravu vám umožní vytvořit extra smetanový krém s pravou bourbonskou vanilkou během několika minut.

Maximální odolnost při zdobení: Krém je ideální pro složitější cukrářské potřeby a zdobení, protože skvěle drží tvar a je odolný proti pečení i mrazu.

Kreativita v každém soustu: Směs můžete snadno vylepšit vmícháním čerstvé šlehačky nebo pomocí aromatické pasty, díky čemuž bude každé pečení jedinečné.

Všestranné použití: Tento krém je naprosto vše na dort, co potřebujete pro profesionální vrstvení nebo plnění domácích trubiček.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712364341

Složení: Cukr, částečně ztužený rostlinný olej (palmový), želatina, modifikovaný škrob, glukózový sirup, emulgátory (E 471, E 472a), škrob, MLÉČNÝ PROTEIN, aroma (obsahuje EI), jedlá sůl, barvivo betakaroten. Může obsahovat stopy LEPKU, VEJCE, LAKTÓZY, SÓJE a OŘECHŮ.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1926 KJ / 457 kcal, tuky 7,3 g (z toho celkem mastné kyseliny 5,2 g), sacharidy 75 g (z toho cukry 59 g), protein 2,2 g, sůl 1,1 g.

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4250712364341
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

LIČI ve sladkém nálevu 567g kompot z Thajska
97 Kč
Měrná cena: 17,11 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720301101252
Bílá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪
69 Kč
Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390456
b874769ab1b2085cfbddab278ac4b7e9
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809050107
Lyofilizované ostružiny 25g Brix
108 Kč
Měrná cena: 432 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588006560459
Jedlé lepidlo pro cukráře
Z NĚMECKA 🇩🇪
68 Kč
Měrná cena: 113,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712361593
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Černá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566811456
95736de5deb6a50fbe59169e2dcf4379
💰 AKCE
742 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040451908
9a98012be5ddc03fbc88f8d78eed11fc
269 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001313519
Pektin NH 40g
114 Kč
Měrná cena: 285 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211697381
Lyofilizované švestky 28g Brix
98 Kč
Měrná cena: 350 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588006560411
Buttercreme
Z NĚMECKA 🇩🇪
118 Kč
Měrná cena: 29,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712322792
68312792a4cbd34c516ac217ca623b5a
140 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693614