Vrbátky Cukr moučka 1kg

standardní cena: 38 Kč –10 % 34 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
34 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
32 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Vrbátky Cukr moučka 1kg
Vrbátky Cukr moučka 1kg
38 Kč –10 %

Detailní popis produktu

Vrbátky Cukr moučka 1kg za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Vrbátky Cukr moučka 1kg máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

cukr moučka s obsahem protihrudkujících látek

Složení produktu Vrbátky Cukr moučka 1kg:


cukr moučka - 97% kukuřičný škrob - 3%

Jaké má produkt ALERGENY?
Neobsahuje: Neobsahuje žádné povinné deklarace alergenů

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Vrbátky Cukr moučka 1kg / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1680kJ, Bílkoviny 0g, Tuky 0g, Mastné kyseliny nasycené 0g, Sacharidy 100g, Cukry 97g, Sůl 0g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 1000g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte při teplotě nejvýše 30 °C a relativní vlhkosti vzduchu nejvýše 65 %.
VÝROBCE
Cukrovar Vrbátky a.s., 816 13 Vrbátky 65
Kategorie: Vše pro vaření - Online prodej a rozvoz potravin po celé ČR a SK
EAN: 8594017310075
Možnost celého kartonu: ANO - 10 ks

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové tyčinky Choceur Kipferl Traum 200 g
62 Kč
Měrná cena: 31 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4061459493399
Čokoládová lízátka Monarc Schoko Lolly 150 g (10 ks)
74 Kč
Měrná cena: 7,40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4061461708290
Čokoládové tyčinky Spekulatius Fest Choceur 200 g
93 Kč
Měrná cena: 46,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4061459493160