RUF

RUF Směs pro narozeninový dort + krém 425g

185 Kč Měrná cena: 43,53 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
185 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
176 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
RUF Směs pro narozeninový dort + krém 425g
RUF
RUF Směs pro narozeninový dort + krém
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Oslňte hosty dokonalým narozeninovým dortem bez zbytečné námahy

Upečte si stylový narozeninový dort, který nadchne malé i velké oslavence svou hravou barevností a vyladěnou chutí. S naší kompletní směsí od RUF proměníte pečení v zábavu a získáte výsledek jako z vyhlášené cukrárny přímo u vás doma.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Kompletní řešení v jednom balení šetří váš drahocenný čas při přípravě oslavy a zajistí, že vše na dort budete mít po ruce.

Profesionální vzhled i chuť zajistí kombinace nadýchaného světlého těsta s konfetami a jemného vanilkově-karamelového krému, který skvěle doplní cukrářské potřeby z naší nabídky.

Jednoduchá příprava zaručuje, že pečení zvládnete levou zadní a výsledek bude vždy perfektní, ať už hledáte inspiraci na dorty nebo jiné dezerty.

Parametry a složení

Značka: RUF | EAN: 4002809037696

Složení: Směs na pečení: PŠENIČNÁ MOUKA, cukr, prášek do pečiva: okyselovadlo difosforečnany, kypřící látka uhličitany sodné; škrob, PŠENIČNÝ ŠKROB, emulgátory: polyglycerolestery mastných kyselin, mono- a diglyceridy mastných kyselin; kuchyňská sůl, aroma: MLÉKO. Krémový prášek: cukr, glukózový sirup, rostlinné oleje (palmový), modifikovaný škrob, emulgátor estery kyseliny mléčné a mono- a diglyceridů mastných kyselin, MLÉČNÝ PROTEIN, jedlá želatina (hovězí), maltodextrin, želírující látka karagenan, aroma (MLÉKO), přírodní příchuť, barva sulfitový louh cukr karamel. Dekor na narozeninový dort (11,6 %): Cukr, PŠENIČNÝ ŠKROB, celý hydrogenovaný slunečnicový olej, koncentrát z: černý rybíz, mrkev, citron, ředkvička, světlice barvířská, spirulina, batáty, řepa; glukózový sirup, kokosový olej, barviva: paprikový extrakt, kurkumin. Colorful Confetti Decor (9,4%): cukr, škrob, palmový tuk, rýžová mouka, barviva: brilantní modř FCF, pravý karmín, kurkumin, karoten; přírodní chuť.

Nutriční informace (100 g): Energie 1652 KJ / 393 kcal, tuk 15,8 g z toho celkem mastné kyseliny 2 g, sacharidy 57,7 g z toho cukry 38,2 g, protein 4,6 g, sůl 0,7 g.

Více produktů najdete na našem eshop Sladké potřeby a začněte tvořit svůj vysněný narozeninový dort ještě dnes.

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4002809037696
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Česká želírující látka AGAR rostlinného původu v prášku 4 g
💰 AKCE
66 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 66 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8593837257980
SWISS CREAM
Z NĚMECKA 🇩🇪
185 Kč
Měrná cena: 37 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720143514487
Vařená náplň ořechová 1kg
213 Kč
Měrná cena: 21,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-0694
Hnědá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪
69 Kč
Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390418
10880 CM108800
Z NĚMECKA 🇩🇪
134 Kč
Měrná cena: 33,50 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712308802
b874769ab1b2085cfbddab278ac4b7e9
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809050107
Modrá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪
69 Kč
Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390401
9a98012be5ddc03fbc88f8d78eed11fc
269 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001313519
LIČI ve sladkém nálevu 567g kompot z Thajska
97 Kč
Měrná cena: 17,11 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720301101252
Marcipán pravý 100g - kakaový - hnědý 1:4
83 Kč
Měrná cena: 830 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037364645
14737 CM147370
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
Měrná cena: 36,90 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712347375
Pravá hořká čokoláda 54% 400g No: 811 - prémiová
361 Kč
Měrná cena: 90,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5410522556605