Bílá tuková poleva na psaní a filigrány 120 g, dovoz Německo

82 Kč Měrná cena: 68,33 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
82 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
78 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Bílá tuková poleva na psaní a filigrány 120 g, dovoz Německo
Poleva na psaní, zdobení a filigrány
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte dokonalé detaily s profesionální polevou na psaní

Potřebujete ozdobit narozeninový dort nebo perníčky precizními linkami, které se neroztečou? Tato bílá tuková poleva od Cake Masters je ideální volbou pro každého, kdo miluje kreativní pečení a hledá spolehlivé cukrářské potřeby.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý výsledek: Polevu stačí krátce rozehřát a můžete ihned začít tvořit jemné filigrány i nápisy.

Profesionální textura: Hmota po ztuhnutí perfektně drží tvar a zabraňuje nevzhlednému rozmazání dekorací na vašich dorty.

Snadná manipulace: Pro maximální pohodlí doporučujeme hmotu přelít do zdobícího sáčku, se kterým bude psaní detailů hračkou.

Kreativní všestrannost: V našem eshopu Sladké potřeby najdete vše na dort, co potřebujete k doladění vašich sladkých mistrovských děl.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712313998

Složení: Rostlinný tuk, ztužený (palmová jádra), cukr, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, SUŠENÁ SLADKÁ SYROVÁTKA, emulgátor: slunečnicový lecitin, vanilkový extrakt bourbon.

Upozornění: Nedoporučujeme delší dobu rozehřívat v mikrovlnné troubě, hrozí přepálení.

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4250712313998
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Černá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566811456
5c862762d5334a7b3fa200d60ddaacce
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594010318344
9a98012be5ddc03fbc88f8d78eed11fc
269 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001313519
90251a9d7a7633ed059f27ae3e43493a
178 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229001542
RUF Směs pro narozeninový dort + krém
Z NĚMECKA 🇩🇪
185 Kč
Měrná cena: 43,53 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4002809037696
Česká želírující látka AGAR rostlinného původu v prášku 4 g
💰 AKCE
66 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 66 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8593837257980
Pektin NH 40g
114 Kč
Měrná cena: 285 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211697381
Cukrářská čokoláda na psaní
Z NĚMECKA 🇩🇪
82 Kč
Měrná cena: 68,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712313981
Kukuřičný sirup 500g
144 Kč
Měrná cena: 28,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211692621
Tekutý lesk 20ml
63 Kč
Měrná cena: 315 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211693666
14737 CM147370
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
Měrná cena: 36,90 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712347375
a40e7fa070a566f8dd5dd6248ee2ec05
318 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277121754