Zdobení na cukroví, dorty - RŮŽOVÝ CUKR, Německo 100g

74 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
74 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
70 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - RŮŽOVÝ CUKR, Německo 100g
14651 CM146511
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Okouzlete své hosty zářivě růžovým cukrem

Proměňte běžné pečení v umělecké dílo s růžovým cukrem od Cake Masters. Tento prémiový dekorační prvek dodá vašim dortům i cukroví neodolatelný vzhled, díky kterému bude každý narozeninový dort středem pozornosti.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: S tímto sypáním snadno vytvoříte efektní zdobení, které posune vaše cukrářské potřeby na novou úroveň.

Maximální praktičnost: Uzavíratelná dóza zaručuje, že budete mít vždy vše na dort připravené v perfektní kvalitě pro každé další pečení.

Snadná aplikace: Cukr je ideální pro finální úpravu dezertů a zaručuje snadnou práci při kreativním zdobení.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346514

Složení: Cukr, rostlinný tuk (kokos), barvivo: E 172; Nátěrová látka: šelak.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1703 KJ / 401 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), sacharidy 100 g (z toho cukry 100 g), bílkoviny 1,9 g, sůl 0 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346514
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové mini lentilky 80g
75 Kč
Měrná cena: 93,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871802
17429 CM174290
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
Měrná cena: 43,67 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374296
Cukrové perly, Kitty mix 5mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102492
Cukrové zdobení Fotbal na dort 3 x 23g
88 Kč
Měrná cena: 125,71 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8435599773424
Jedlá krajka na dekoraci dortu
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712331435
sweetart cukrove perly zlute a svetle zelene 5 mm 40 g
💰 AKCE
55 Kč
(–3 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000009332
Mandlový Krokant - pražený, rakouský 150g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
84 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
9100000157955
Cukrové perly zlaté 5 mm 50g
57 Kč
Měrná cena: 114 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000011809
5759d007d8845f10ccbfa8e6eae17224
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016477
ebb6598cccac067e77a7bdb3dea7cfb1
70 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005730
Cukrové perly, červené a bílé 7mm 40g, Vánoční Santa kuličky
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000018785
91e169552f68bfe4fc93549f713e1b5a
250 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773147