Zdobení na cukroví, dorty - mix MODRO BÍLÝ, Německo 80g

109 Kč Měrná cena: 136,25 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
109 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
104 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - mix MODRO BÍLÝ, Německo 80g
17426 CM174261
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vylaďte své dorty k dokonalosti s modrobílým mixem

Dodejte svým výtvorům profesionální vzhled pomocí jedinečného zdobení Cake Masters, které na vašich dezertech okamžitě upoutá pozornost. Tento mix je ideální volbou pro každého, kdo v rámci eshop Sladké potřeby hledá prvotřídní ingredience pro kreativní pečení a tvorbu dortů.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální design: Elegantní modro-bílá kombinace dodá každému narozeninový dort a cukroví neotřelý a luxusní nádech.

Snadná aplikace: Praktická uzavíratelná dóza vám umožní pohodlnou manipulaci a zajistí, že vše na dort budete mít vždy po ruce v perfektní kvalitě.

Univerzální využití: Skvěle doplňuje naše cukrářské potřeby a poslouží jako finální tečka při zdobení cupcaků, perníčků i slavnostních moučníků.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712374265

Složení: Cukr, pufovaná rýže, PŠENIČNÁ MOUKA TVRDÁ, škrob (PŠENIČNÝ, kukuřičný), dextróza, glukózový sirup, cukrový sirup, rýžová mouka, moučkový cukr, rostlinný tuk, barviva: E 132, E 133, E 171, E 172, E 174; aroma, okyselovadlo: kyselina citronová; sůl, rostlinný olej (kokosový, řepkový), leštící látky: šelak, včelí vosk bílý.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1603 KJ / 382 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), protein 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712374265
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové zdobení Tlapková patrola 3 x 23,3g
76 Kč
Měrná cena: 108,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773400
Cukrová dekorace Culpitt Kluk nebo Holka? 12 ks /18487
Z NĚMECKA 🇩🇪
116 Kč
Měrná cena: 9,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462210213
Cukrové kuličky, Cars 5mm 80g - černá, modrá, žlutá, červená
66 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102287
37d130df57d28f023454c75022a7300d
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016460
c6f25fc1a6504f191438c9a1e4d4dd11
133 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106877
Cukrové perly, Ponny 5mm 1kg - růžová, fialová, bílá
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102379
65991a999c337ca69222d776acbe9113
90 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4823116719569
Marcipánové mrkvičky
Z NĚMECKA 🇩🇪
123 Kč
Měrná cena: 11,18 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318641
Cukrové zdobení Fotbal na dort 3 x 23g
88 Kč
Měrná cena: 125,71 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8435599773424
Cukrové perly zlaté 5 mm 50g
57 Kč
Měrná cena: 114 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000011809
91e169552f68bfe4fc93549f713e1b5a
250 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773147
Rakouské sypání pro cukráře - Růžové 60g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
66 Kč
Měrná cena: 110 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000092928