Zdobení na cukroví, dorty - KYTIČKY - dětský mix, Německo 50g

93 Kč Měrná cena: 186 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
93 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
88 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - KYTIČKY - dětský mix, Německo 50g
14680 CM146801
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vneste radost na narozeninový dort s hravými kytičkami

Proměňte obyčejné pečení v umělecké dílo, které okouzlí děti i dospělé. S tímto pestrým mixem od Cake Masters získá váš narozeninový dort okamžitě profesionální a veselý vzhled.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý dekorativní efekt: Drobné kytičky v pastelových barvách jsou ideální volbou, když hledáte vše na dort pro rychlé a efektní dozdobení.

Maximální praktičnost: Uzavíratelná dóza ochrání vaše cukrářské potřeby před vlhkostí a zajistí jejich dlouhou trvanlivost.

Všestranné využití: Kytičky skvěle vyniknou na dorty, cupcaky či vánoční cukroví, kde posunou vaše pečení na novou úroveň.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346804

Složení: Cukr, palmový tuk, bramborový škrob, rýžová mouka, kukuřičný škrob, barviva: E 162, E 133.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1758 KJ / 420 kcal, tuky 5,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 2,5 g), sacharidy 93 g (z toho cukry 83 g), bílkoviny 1,9 g, sůl 0 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346804
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

43cf5279775e581f1e7dda3f3fba1706
214 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705920
12079 CM120790
Z NĚMECKA 🇩🇪
95 Kč
Měrná cena: 23,75 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320798
Cukrové zdobení zajíčci a mrkvičky 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844801810
Cukrové hvězdičky modré 50g
35 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006768
Cukrové zdobení na dort Piráti 3 x 23,3g
55 Kč
Měrná cena: 78,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773448
Cukrová dekorace Culpitt Safari zvířátka 12 ks /18502
Z NĚMECKA 🇩🇪
116 Kč
Měrná cena: 9,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462206735
Mandlový nugát 100g
83 Kč
Měrná cena: 83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8596443027800
12565 CM125650
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325656
Cukrový máček barevný perleťový 86g
71 Kč
Měrná cena: 82,56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844803593
dd4432291d3ebe30438c17fa3e5d6f42
198 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116701526
Sladké zdobení - barevné pastelky
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 8,44 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4039356052346
Cukrový máček, červeý 50g
34 Kč
Měrná cena: 68 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005662