Zdobení na cukroví, dorty - VESELÝ MÁČEK, Německo 80g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - VESELÝ MÁČEK, Německo 80g
18225 CM182251
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v umělecké dílo s veselým máčkem

Potřebujete dodat vašim výtvorům ten správný šmrnc? Naše cukrové zdobení VESELÝ MÁČEK od Cake Masters je přesně to, co hledáte pro dokonalé dorty i drobné cukroví, které rozzáří každou oslavu.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Vykouzlete během vteřiny úchvatný narozeninový dort, který bude vypadat jako z luxusní cukrárny.

Všestranné použití: Toto zdobení je základní cukrářské potřeby, které využijete při pečení pro děti i slavnostní příležitosti.

Jednoduchá aplikace: Stačí jen lehce posypat čerstvě potažený povrch a máte vše na dort připravené k podávání.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712382253

Složení: Cukr, pufovaná rýže, PŠENIČNÁ MOUKA TVRDÁ, cukrový sirup, škrob (PŠENIČNÝ, kukuřičný), moučkový cukr, glukózový sirup, barviva: E 102, E 120, E 122, E 131, E 132, E 133, E 173, E 174; ŽELATINA (VEPŘOVÁ), rostlinný olej (kokosový, řepkový, palmový olej), rostlinný tuk, leštící látky: šelak, včelí vosk bílý.

Výživové hodnoty na 100g: Energie 381 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), bílkoviny 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712382253
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cereální kuličky v bílé čokoládě 5 mm 100g
78 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217871444
Cukrové zdobení Spring Colours bílé, růžové, zelené 50g
38 Kč
Měrná cena: 76 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016163
Marcipánová dekorace - květy rudé růže 4 ks - 4 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 24,25 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320774
Čokoládové mini lentilky 80g
75 Kč
Měrná cena: 93,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871802
ef64d81d42855a3ef4e49455391da17c
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399725
Cukrová dekorace Culpitt Fotbal 12 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
134 Kč
Měrná cena: 11,17 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462199730
ecfb71714f81529311005189408756db
90 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117060
Cukrová dekorace Culpitt Mořský svět 12 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
120 Kč
Měrná cena: 10 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462196081
Marcipánové mrkvičky
Z NĚMECKA 🇩🇪
123 Kč
Měrná cena: 11,18 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318641
18792c165b7c2fa268ec5d920d9455be
69 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8435599762466
a06d57e4d90c7d65b0e8a92d7d509603
161 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232771013
5759d007d8845f10ccbfa8e6eae17224
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016477