Zdobení na cukroví, dorty - střední kuličky Stříbrné, Německo 100g

124 Kč Měrná cena: 124 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
124 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
118 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - střední kuličky Stříbrné, Německo 100g
Zdobení na cukroví, dorty - střední kuličky Stříbrné, Německo 100g /14678
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte svým dortům luxusní stříbrný lesk

Proměňte běžné pečení v mistrovské dílo s cukrovými kuličkami od Cake Masters. Tyto prvotřídní ozdoby jsou ideální volbou pro každého, kdo hledá to nejlepší pro své narozeninový dort nebo sváteční cukroví.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Stříbrné kuličky dodají vašim výtvorům okamžitý nádech elegance, který zaujme na první pohled.

Snadná práce: Díky praktickému balení je zdobení hračka i pro začátečníky, kteří hledají cukrářské potřeby pro dokonalý výsledek.

Univerzální použití: Skvěle doplní dorty i drobné pečivo, které snadno doladíte pomocí kvalitních vše na dort.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346781

Složení: Cukr, glukózový sirup, kukuřičný škrob, rostlinný olej (kokosový, řepkový), potahová látka: šelak; potravinářské barvivo: E 172; uvolňovací činidlo: mastek; emulgátor: LECITIN.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1695 KJ / 399 kcal, tuky 5,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 2,5 g), sacharidy 93 g (z toho cukry 83 g), protein 1,9 g, sůl 0 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346781
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové zdobení na dort Piráti 3 x 23,3g
55 Kč
Měrná cena: 78,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773448
52077a186b3406277ecf825a58fed672
49 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027390135
917f51fd0a36c086105d86ecf857667a
131 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001234838
Cukrová dekorace Culpitt Mořský svět 12 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
120 Kč
Měrná cena: 10 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462196081
5e0f99d7c047a0bf42a4604a3ebf5a06
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000810
Cukrové perly, Kitty mix 5mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102492
Motýlci červení a květiny mini žluté 30ks
48 Kč
Měrná cena: 1,60 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5907516516313
Cereální kuličky v mléčné čokoládě 5 mm 100g
77 Kč
Měrná cena: 77 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594217871468
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, bílé (přírodní) - 4,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
96 Kč
Měrná cena: 48 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320842
Cukrové kuličky, Cars 5mm 80g - černá, modrá, žlutá, červená
66 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102287
17428 CM174280
Z NĚMECKA 🇩🇪
127 Kč
Měrná cena: 334,21 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374289
18792c165b7c2fa268ec5d920d9455be
69 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8435599762466