Zdobení na cukroví, dorty - mix ČERNO ZLATÝ, Německo 80g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - mix ČERNO ZLATÝ, Německo 80g
17424 CM174241
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v luxusní umělecká díla s černozlatým zdobením

Profesionální vzhled během vteřiny: Dopřejte svým výtvorům nádech luxusu s exkluzivním cukrářským posypem, který dodá každému narozeninovému dortu nezapomenutelný šmrnc.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Elegantní barevná kombinace: Sofistikovaný mix černé a zlaté barvy je ideální volbou pro moderní pečení při slavnostních příležitostech.

Univerzální využití: Prémiové zdobení od značky Cake Masters je vše na dort, co potřebujete pro rychlé a efektní dozdobení moučníků.

Praktické balení: Díky uzavíratelné dóze z našeho eshop Sladké potřeby zůstane vaše zdobení vždy čerstvé a připravené k dalšímu použití.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712374241

Složení: Cukr, škrob (PŠENICE, kukuřice), pufovaná rýže, PŠENIČNÁ MOUKA TVRDÁ, cukrový sirup, dextróza, glukózový sirup, moučkový cukr, rýžová mouka, barviva: E 102, E 110, E 122, E 133, E 153, E 171, E 174; aroma, sůl, okyselovadlo: kyselina citrónová; leštící látky: šelak, karnaubský vosk; rostlinný tuk.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1597 KJ / 379 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), bílkoviny 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712374241
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ecfb71714f81529311005189408756db
90 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117060
ec02405c6222425e7922b58caa8ad82b
339 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704077
Čokoládová dekorace zelené lístky 18ks
110 Kč
Měrná cena: 6,11 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000003142
12562 CM125620
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 357,89 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325625
Cukrový posyp Orange Holiday oranžovo-černý 50g
46 Kč
Měrná cena: 92 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013971
Cukrová dekorace Culpitt Kluk nebo Holka? 12 ks /18487
Z NĚMECKA 🇩🇪
116 Kč
Měrná cena: 9,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462210213
c2ff7351f3de2a0c3b22ba62774a441a
231 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4252022450080
Cukrové perly, červené a bílé 7mm 40g, Vánoční Santa kuličky
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000018785
Rakouské sypání pro cukráře - Růžové 60g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
66 Kč
Měrná cena: 110 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000092928
sweetart cukrove perly zlute a svetle zelene 5 mm 40 g
💰 AKCE
55 Kč
(–3 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000009332
Motýlci červení a květiny mini žluté 30ks
48 Kč
Měrná cena: 1,60 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5907516516313
6f912d8642d96f449ec2a0858ae9f7a8
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000766