Zdobení na cukroví, dorty - SLADKÉ PŘEKVAPENÍ, Německo 80g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - SLADKÉ PŘEKVAPENÍ, Německo 80g
17413 CM174131
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte každý dezert v umělecké dílo se Sladkým překvapením

Potřebujete, aby vaše narozeninový dort vypadal jako z luxusní cukrárny? S tímto exkluzivním zdobením od Cake Masters dodáte vašim sladkým výtvorům profesionální vzhled během několika sekund a ohromíte každou návštěvu.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý vizuální efekt: Barevná kombinace zdobení zajistí, že vaše dorty budou vypadat naprosto neodolatelně.

Univerzální pomocník: Ideální volba pro pečení, která dokonale doplní jakýkoliv domácí moučník či cupcaky.

Snadná aplikace: Praktická dóza vám umožní přesné dávkování, když hledáte cukrářské potřeby pro doladění detailů.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712374135

Složení: Cukr, škrob (PŠENIČNÝ, kukuřičný, bramborový), cukrový sirup, glukózový sirup, pufovaná rýže, rostlinný olej (slunečnicový, kokosový, řepkový), PŠENIČNÁ MOUKA Tvrdá, moučkový cukr, dextróza, rýžová mouka, rostlinný tuk, barviva: E 100 E 102, E 120, E 122, E 131, E 132, E 133, E 171, E 172, E 174; leštící látky: včelí vosk bílý, šelak; aroma, okyselovadlo: kyselina citronová; emulgátor: lecitiny, sůl, separační činidlo: mastek.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1679 KJ / 397 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), protein 0,6 g, sůl 0,1 g.

Pokud v našem eshop Sladké potřeby hledáte inspiraci, toto zdobení je sázka na jistotu pro každou příležitost.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712374135
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové zdobení na dort Piráti 3 x 23,3g
55 Kč
Měrná cena: 78,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773448
Motýlci červení a květiny mini žluté 30ks
48 Kč
Měrná cena: 1,60 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5907516516313
65991a999c337ca69222d776acbe9113
90 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4823116719569
Hotová jedlá zlatá krajka
Z NĚMECKA 🇩🇪
134 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325700
Hotová jedlá krajka na bok dortu
Z NĚMECKA 🇩🇪
129 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325717
Cukrové perly, Kitty mix 5mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102492
Čokoládové mini lentilky 80g
75 Kč
Měrná cena: 93,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871802
a6a21eab660db9ecdba2c6a244ecfabf
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399756
12079 CM120790
Z NĚMECKA 🇩🇪
95 Kč
Měrná cena: 23,75 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320798
6f912d8642d96f449ec2a0858ae9f7a8
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000766
05dda7a70179afc8048d9c23c9556340
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116716902
Cukrové kuličky, Cars 5mm 80g - černá, modrá, žlutá, červená
66 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102287