Zdobení na cukroví, dorty - střední kuličky ZLATÉ, Německo 100g

116 Kč Měrná cena: 116 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
116 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
110 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - střední kuličky ZLATÉ, Německo 100g
Zdobení na cukroví, dorty - střední kuličky ZLATÉ, Německo 100g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte svým dortům luxusní zlatý nádech

Proměňte obyčejné pečení v mistrovské dílo. Naše zlaté kuličky od Cake Masters zajistí, že každý váš narozeninový dort nebo sváteční cukroví zazáří na stole jako skutečný šperk.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: S těmito zlatými perličkami získá vaše pečení okamžitě punc luxusu a exkluzivity.

Snadná dekorace: Zdobení je ideální pro rychlé a efektní dohotovení dezertů, které vyžadují cukrářské potřeby vysoké kvality.

Nekonečná kreativita: Kuličky skvěle vyniknou na krémech či polevách, stačí si vybrat tu správnou hmota pro dokonalý podklad.

Vše na dort na jednom místě: V našem eshop Sladké potřeby najdete vše, co potřebujete pro tvorbu nezapomenutelných dezertů.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346545

Složení: Cukr, glukózový sirup, kukuřičný škrob, rostlinný olej (kokosový, řepkový), potahová látka: šelak; potravinářské barvivo: E 172; uvolňovací činidlo: mastek; emulgátor: LECITIN.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1695 KJ / 399 kcal, tuky 5,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 2,5 g), sacharidy 93 g (z toho cukry 83 g), bílkoviny 1,9 g, sůl 0 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346545
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

sweetart cukrove perly zlute a svetle zelene 5 mm 40 g
💰 AKCE
55 Kč
(–3 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000009332
bbbe7e4e344bf6065c516deb6122a038
205 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709270
Zapékací čokoláda, tmavá 45% 1 kg Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
317 Kč
Měrná cena: 31,70 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712314315
ec02405c6222425e7922b58caa8ad82b
339 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704077
a06d57e4d90c7d65b0e8a92d7d509603
161 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232771013
12565 CM125650
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325656
Cukrová dekorace Culpitt Fotbal 12 ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
134 Kč
Měrná cena: 11,17 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462199730
fd2c66e5a90ea84cd95de57c33a539b7
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117404
Cukrová dekorace Culpitt Kluk nebo Holka? 12 ks /18487
Z NĚMECKA 🇩🇪
116 Kč
Měrná cena: 9,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462210213
Cukrový máček, červeý 50g
34 Kč
Měrná cena: 68 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005662
c6f25fc1a6504f191438c9a1e4d4dd11
133 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106877
Marcipánová dekorace - květy rudé růže 4 ks - 4 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 24,25 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320774