Zrcadlová poleva karamelová 350g - Saracino | Skvělé pro Váš domácí dort

141 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
141 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
134 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zrcadlová poleva karamelová 350g - Saracino | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Zrcadlová poleva karamelová 350g - Saracino ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Zrcadlová poleva karamelová 350g - Saracino, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Zrcadlová poleva karamelová Saracino. Balení 350 g.
Kategorie: Zrcadlové polevy a lesklé gely
EAN: 8051277124083
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

1fba2178356f38a2e4a7fff3975effb5
198 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4260658667505
41a09fdc6f9f7730b8144313a7e6f22b
173 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124076
40d6019388f88bf0a1837955fde3031f
143 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124069
Mirror Glaze růžová
Z NĚMECKA 🇩🇪
108 Kč
Měrná cena: 41,54 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712337697
Zrcadlová poleva Mirall tmavá čokoláda 250g
84 Kč
Měrná cena: 33,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217870737
a64fe805bc77d8b0617af2525ec5bb84
103 Kč
Měrná cena: 39,62 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712337673
714e4a82fa0b84cf66cc56907a535050
148 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123147
Čokoládové hobliny, bílé mini 80g
74 Kč
Měrná cena: 92,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001874
Zrcadlová poleva, Farcitura Mango 250g
127 Kč
Měrná cena: 50,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000013225
Zrcadlová lesklá poleva, Citrón 250g
113 Kč
Měrná cena: 45,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870591