Bio kousky kakaové boby 100% - RUF | Skvělé pro Váš domácí dort

223 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
223 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
212 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Bio kousky kakaové boby 100% - RUF | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Bio kousky kakaové boby 100% - RUF ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Bio kousky kakaové boby 100% - RUF, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Bio kousky kakaových bobů. Balení.
Kategorie: Čokolády, polevy, kakao
EAN: 4002809026140
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Pravá hořká čokoláda Raval 71% 500g
362 Kč
Měrná cena: 72,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008560
Pravá hořká čokoláda 72% 500g
416 Kč
Měrná cena: 83,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002864
648da4c59cda1443f0e13a24299a8d39
283 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3830069844256
5553a6c3374726c57538a7aa6c591077
48 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809028106
99e443db3365669b25b84df31c711b6f
408 Kč
Měrná cena: 81,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3830069840425
53b3135a2c9f104ac6f0ddefe8ca735f
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143515569
Pravá hořká čokoláda 60% 250g
214 Kč
Měrná cena: 85,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000007740
Pravá bílá čokoláda 25% 500g
284 Kč
Měrná cena: 56,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000000448
Mléčná čokoláda 1kg s mlékem 32%
345 Kč
Měrná cena: 34,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180908472
d2f3ba18b0560f430036a3cf6f85ee31
💰 AKCE
209 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 83,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (12 ks)
2017000025634
d4148d2b6c5d436d02528f847efb19ed
201 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143515576
Kakaový prášek 10/12% 1kg - Kakao
617 Kč
Měrná cena: 61,70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438422803