Čokoláda na psaní a filigrány 120 g, dovoz Německo

82 Kč Měrná cena: 68,33 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
82 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
78 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoláda na psaní a filigrány 120 g, dovoz Německo
Cukrářská čokoláda na psaní
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte dokonalé detaily na dorty bez nutnosti temperování

Potřebujete rychle ozdobit narozeninový dort nebo vytvořit jemné filigrány? S touto čokoládou z našeho eshop Sladké potřeby dosáhnete profesionálního výsledku během okamžiku.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Maximální pohodlí: Čokoládovou hmotu nemusíte temperovat, stačí ji pouze šetrně rozehřát a můžete začít zdobit.

Profesionální výsledek: Hmota rychle tuhne, skvěle drží tvar a zabraňuje nechtěnému rozmazání detailů na vašem narozeninový dort.

Všestranné použití: Ideální volba pro precizní pečení, zdobení perníčků či tvorbu jemných čokoládových dekorací.

Chytrá aplikace: Pro snadnou manipulaci doporučujeme využít kvalitní cukrářské potřeby, které najdete v naší nabídce.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712313981

Složení: Cukr, ztužený rostlinný tuk, nízkotučné kakao, SÓJOVÁ MOUKA, emulgátor: lecitin (SÓJOVÝ, řepkový); bourbon-vanilkový extrakt, sůl. Může obsahovat stopy OŘECHŮ a MLÉČNÝCH SLOŽEK.

Upozornění: Nedoporučujeme delší dobu rozehřívat v mikrovlnné troubě, hrozí přepálení. Rozehřívejte v 5 vteřinových intervalech na nejnižší výkon.

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4250712313981
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

e07b14becc3b76486c36e0a64c469023
445 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8053908804821
Kukuřičný sirup 500g
144 Kč
Měrná cena: 28,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211692621
43fca3110021894e61d66bfe65db4fbf
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229003539
693dc9454edb3edf7b74f60c68bd4ff0
364 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229012159
Lyofilizované borůvky 35g Brix
147 Kč
Měrná cena: 420 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588006560442
5c862762d5334a7b3fa200d60ddaacce
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594010318344
RUF Směs pro narozeninový dort + krém
Z NĚMECKA 🇩🇪
185 Kč
Měrná cena: 43,53 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4002809037696
Zavařenina LIČI 425g kompot z Německa
69 Kč
Měrná cena: 16,24 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4311501703724
Krémový ČOKO topping 200g - smetanový
💰 AKCE
81 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 40,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072616843
95736de5deb6a50fbe59169e2dcf4379
💰 AKCE
742 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040451908
4kg Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bílý - Mandle
1 008 Kč
Měrná cena: 25,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566810015
SWISS CREAM
Z NĚMECKA 🇩🇪
185 Kč
Měrná cena: 37 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720143514487