Čokoládová dekorace Koule Pink Pearl (250g/49ks)

624 Kč Měrná cena: 12,73 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
624 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
593 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová dekorace Koule Pink Pearl (250g/49ks)
Čokoládová dekorace Koule Pink Pearl (250g/49ks)
NOVINKA

Detailní popis produktu

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, barviva E170, E120, emulgátor E322 (slunečnicový lecitin), přírodní vanilkové aroma. Může obsahovat stopy sóji.

Rozměr: 2,7 cm

Balení obsahuje cca 49 ks.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2438 kJ/588 kcal, tuky 39 g (z toho nasycené 24,1 g), sacharidy 54,6 g (z toho cukry 54,6 g), bílkoviny 3,8 g, sůl 0,1 g

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2023000000595
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Zapékací 50% čokoládová dekorace 100g, tmavá - pucky
💰 AKCE
47 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 47 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
4002809945366
Jogurtová čokoláda jahodová
Z RAKOUSKA 🇦🇹
79 Kč
Měrná cena: 105,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
9100000926865
Čokoládová dekorace trojúhelníky bílé s puntíky 20ks
123 Kč
Měrná cena: 6,15 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000012495
Čokoládový nápis Všechno nejlepší k narozeninám tmavý 5ks
57 Kč
Měrná cena: 11,40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000006187
Čokoládové koule duhové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709232
d40bb6c4b8ee452459ee24acf723f7ef
104 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516160
Čokoládová dekorace - srdíčka prohnutá 80g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
101 Kč
Měrná cena: 126,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
9100000446585
Čokoládové koule tmavě fialové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116713703
Cereální kuličky v čokoládě slaný karamel 100g
149 Kč
Měrná cena: 149 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870836
1bbd636423151648144e69cafebe4184
💰 AKCE
141 Kč
(–20 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000008519