Cukrový posyp na dorty - BÍLÉ MINI SRDÍČKA 70g

88 Kč Měrná cena: 125,71 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
88 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
84 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrový posyp na dorty - BÍLÉ MINI SRDÍČKA 70g
17212 CM172121
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v umělecká díla s bílými mini srdíčky

Okamžitý efekt: Tato jemná cukrová srdíčka od Cake Masters dodají každému výtvoru romantický nádech během jediné sekundy. Ideální volba pro cukráře, kteří chtějí, aby jejich dorty vypadaly jako z profesionální cukrárny.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Drobná bílá srdíčka o velikosti 2 mm jsou perfektní pro detailní zdobení, které posune vaše pečení na novou úroveň.

Praktické balení: Uzavíratelná dóza zajistí, že vaše vše na dort zůstane v bezpečí a vždy připravené k dalšímu použití.

Univerzální využití: Skvěle vyniknou na svatebních sladkostech i jako jemná dekorace pro váš příští narozeninový dort.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712372124

Složení: cukr, dextróza, rýžová mouka, glukózový sirup, barvivo: E 124; aroma, acidifikátor: kyselina citrónová; krycí činidlo: karnaubský vosk; Sůl. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJI, PŠENICE. (E 124 může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí).

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1655 KJ / 390 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), proteiny 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712372124
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové kuličky, Cars 5mm 80g - černá, modrá, žlutá, červená
66 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102287
12561 CM125610
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
Měrná cena: 344,74 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325618
dd4432291d3ebe30438c17fa3e5d6f42
198 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116701526
Rakouské sypání pro cukráře - Modré 60g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
63 Kč
Měrná cena: 105 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
9100000092942
Cukrové zdobení, Pastel mix 80g - zelená, šedá, krémová
140 Kč
Měrná cena: 140 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281107428
12565 CM125650
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325656
ecfb71714f81529311005189408756db
90 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117060
a6a21eab660db9ecdba2c6a244ecfabf
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399756
11937 CM119370
Z NĚMECKA 🇩🇪
137 Kč
Měrná cena: 13,70 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712319372
12566 CM125660
Z NĚMECKA 🇩🇪
132 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325663
12079 CM120790
Z NĚMECKA 🇩🇪
95 Kč
Měrná cena: 23,75 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320798
Cukrové zdobení zajíčci a mrkvičky 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844801810