Čokoládové koule Black Pearl Gold 8ks

113 Kč Měrná cena: 14,13 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
113 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
107 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládové koule Black Pearl Gold 8ks
Čokoládové koule Black Pearl Gold 8ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Luxusní čokoládové koule Black Pearl Gold pro neodolatelné dorty

Dodejte dezertům šmrnc: Hledáte způsob, jak posunout své pečení na vyšší úroveň a ušetřit čas při finálním zdobení? Elegantní čokoládové kuličky s perleťovým efektem promění každý sladký výtvor v mistrovské dílo, přičemž eshop Sladké potřeby nabízí vše na dort na jednom místě.

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý luxusní vzhled: Zlato-černý perleťový design o průměru 2,7 cm vytvoří nepřehlédnutelný prvek, kterým zazáří každý slavnostní narozeninový dort i drobný zákusek.

Jemná čokoládová chuť: Kvalitní čokoláda s minimálním obsahem kakaové sušiny 32 % a přírodní vanilkou skvěle chutná a vizuálně ji doplní lesklá čokoládová poleva.

Snadná aplikace bez námahy: Tyto cukrářské potřeby stačí jednoduše posadit na hotový cukrářský krém nebo je naaranžovat na povrch, který tvoří hladká potahovací hmota.

Parametry a složení

Balení: 8 ks | Rozměr: 2,7 cm | EAN: 2021000004193

Složení: cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, barviva E172(i), E171, E172(ii), emulgátor E322 (slunečnicový lecitin), přírodní vanilkové aroma. Obsah kakaové sušiny min. 32 %.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2428 kJ/583 kcal, tuky 38,3 g (z toho nasycené 23,1 g), sacharidy 53,6 g (z toho cukry 52,8 g), bílkoviny 5,9 g, sůl 0,21 g.

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2021000004193
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové koule bílo-růžové 7ks
251 Kč
Měrná cena: 35,86 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704671
Čokoládová dekorace Panna Cotta tmavá 10ks
63 Kč
Měrná cena: 6,30 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000011086
Cereální kuličky v čokoládě slaný karamel 100g
149 Kč
Měrná cena: 149 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870836
Čokoládové koule červené 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705562
Čokoládové trubičky rolované pruhované 80g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
79 Kč
Měrná cena: 98,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
9100000826028
Čokoládové mini lentilky barevné 1kg
711 Kč
Měrná cena: 71,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436585424191
Čokoládové koule hnědé 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704442
Bílé šupiny z mléčné polevy 2kg
393 Kč
Měrná cena: 19,65 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180046563
Čokoládové koule duhové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709232
Čokoládové koule bílo-zlaté 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705494