Zdobení na cukroví, dorty - PARTY MIX, Německo 80g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - PARTY MIX, Německo 80g
17411 CM174111
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte nezapomenutelný narozeninový dort s PARTY MIX zdobením

Proměňte domácí pečení v profesionální cukrářský zážitek díky pestrobarevnému zdobení od Cake Masters. Toto prémiové sypání dodá vašim výtvorům ten správný šmrnc a z každého dezertu vykouzlí oslavu, na kterou nikdo nezapomene.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Univerzální dekorace: Ideální volba pro dozdobení moučníků, cupcakes i narozeninový dort, který získá díky pestrým barvám okamžitý švih.

Snadná aplikace: Praktická uzavíratelná dóza zajistí, že vaše cukrářské potřeby zůstanou vždy čerstvé a připravené k okamžitému použití.

Profesionální vzhled: S tímto mixem zvládne dorty ozdobit jako zkušený cukrář úplně každý, kdo hledá vše na dort na jednom místě.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712374111

Složení: Cukr, škrob (PŠENIČNÝ, kukuřičný, bramborový), rostlinný olej (kokosový, řepkový, slunečnicový), glukózový sirup, dextróza, pufovaná rýže, rýžová mouka, cukrový sirup, moučkový cukr, barviva: E 100, E 120, E 122, E 131, E 132, E 133, E 162, E 171, E 172; barvivo (koncentrát z jablka, světlice barvířské, spiruliny, citronu), emulgátor: lecitiny; koncentrát šťávy z červené řepy, leštící látky: včelí vosk bílý, karnaubský vosk, šelak; rostlinný tuk, aroma, okyselovač: kyselina citronová; sůl.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1690 KJ / 402 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), bílkoviny 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712374111
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Jedlá krajka na dort černá
Z NĚMECKA 🇩🇪
124 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374302
a6a21eab660db9ecdba2c6a244ecfabf
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399756
Cukrové zdobení Tlapková patrola 3 x 23,3g
76 Kč
Měrná cena: 108,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773400
c2ff7351f3de2a0c3b22ba62774a441a
231 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4252022450080
ac566d9c91809ed77e6d7b27811e5770
64 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399350
Kopretiny a květiny mini modré s lístky 34ks
43 Kč
Měrná cena: 1,26 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5907516516283
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, bílé (přírodní) - 4,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
96 Kč
Měrná cena: 48 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320842
05dda7a70179afc8048d9c23c9556340
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116716902
549cc3a1c26ae196c47c1171b30eb96a
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758667
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, růžové - 4,5 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
90 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712320835
d1e5c410131f28a2b8fb7fab38cfe1dd
161 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027396861
Cukrová dekorace Culpitt Safari zvířátka 12 ks /18502
Z NĚMECKA 🇩🇪
116 Kč
Měrná cena: 9,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462206735