Kompletní směs na citrónový chlebík 500g Cake Masters Vhodné na korpus, Babeta dortík, velikonočního beránka atd..

111 Kč Měrná cena: 22,20 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
111 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Kompletní směs na citrónový chlebík 500g Cake Masters Vhodné na korpus, Babeta dortík, velikonočního beránka atd..
Kompletní směs na citrónový chlebík 500g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Upečte si dokonalý citrónový chlebík jako z vyhlášené cukrárny

Potěšte své blízké osvěžující domácí pochoutkou, která provoní celý váš domov. S touto kompletní směsí od Cake Masters je pečení snadné a výsledek vždy neodolatelný.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální výsledek za pár minut: Připravíte vláčný dezert, který chutná jako čerstvý narozeninový dort bez dlouhého odměřování surovin.

Kreativita v kuchyni: Základní těsto můžete snadno vylepšit podle vlastní fantazie a vytvořit tak unikátní sladké dílo, které najdete v nabídce náš eshop Sladké potřeby.

Kompletní řešení: Balení obsahuje vše na dort včetně lahodné polevy, kterou nanesete pomocí cukrářské stěrky pro dokonalý vzhled.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712374982

Složení: Směs na pečení: PŠENIČNÁ MOUKA, cukr, škrob (např. PŠENICE), prášek do pečiva (kyselé difosforečnany, kypřící látka hydrogenuhličitan sodný), emulgátory (E 475 (polyglycerolestery mastných kyselin), E 471 (mono- a diglyceridy mastných kyselin)), přírodní citronové aroma s dalšími přírodními aromaty, sůl. Směs polevy: cukr, LAKTÓZA, modifikovaný škrob, kyselina citrónová, přírodní aroma.

Skladování: Trvanlivost viz obal.

Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 4250712374982
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

b4517042682bb654edf3fa35407f5c4f
146 Kč
Měrná cena: 48,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712390579
Kompletní směs na Babeta dortový korpus 425g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
121 Kč
Měrná cena: 28,47 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712347313
Kompletní směs na Stracciatella chlebík 500g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
132 Kč
Měrná cena: 26,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374975
Sušenková drť 500g
81 Kč
Měrná cena: 16,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440941
8dd943b0a7b2f1d14028fbe106b503d8
263 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693768
9add4ac7f256a46d861ae97f0a0204c7
298 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514029
Směs na Jablečný dort z ovesných vloček 510g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
151 Kč
Měrná cena: 29,61 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374951
5e3aacb4799c110816f0abf73b9826de
159 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712394454
1c662a59301d7a129e6280fe6c2d46b2
89 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809034473
směs na cukroví
Z NĚMECKA 🇩🇪
133 Kč
Měrná cena: 20,78 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712375217
d4eed10f38546de4b64826cc41048be6
159 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809027963
Směs na přípravu donutů 500g
108 Kč
Měrná cena: 21,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514524