3v1 sada pro tradiční vánoční cukroví s polevou a posypem 640g

133 Kč Měrná cena: 20,78 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
133 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
126 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
3v1 sada pro tradiční vánoční cukroví s polevou a posypem 640g
směs na cukroví
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte si dokonalé vánoční cukroví bez námahy

Ušetřete čas při pečení: S touto kompletní sadou od Cake Masters proměníte přípravu svátečních dobrot v radostnou událost, kterou zvládne každý začátečník i zkušený cukrář.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Vše v jednom balení: Získáte kvalitní směs na pečení, jemnou polevu i veselé hvězdičky na dozdobení, abyste měli vše na dort i cukroví po ruce.

Kreativní prostor pro vás: Těsto si můžete snadno dochutit podle vlastní fantazie a pro precizní dekorování využijte kvalitní zdobicí potřeby z naší nabídky.

Profesionální výsledek: S našimi prověřenými cukrářské potřeby dosáhnete výsledku jako z vyhlášené cukrárny, ať už tvoříte drobné sušenky nebo velký narozeninový dort.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712375217

Složení: směs na pečení: PŠENIČNÁ mouka, cukr, škrob (včetně PŠENICE), prášek do pečiva (difosforečnany, kypřící látka hydrogenuhličitan sodný), jedlá sůl, aroma. Poleva: cukr, LAKTÓZA, škrob, zázvor (1,2 %). Sypání: cukr, slunečnicový olej, bramborový škrob, rýžová mouka, PŠENIČNÝ ŠKROB, barviva: E 100, E 133, E 162.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 2027 KJ / 484 kcal, tuky 22,5 g (z toho celkem mastné kyseliny 14,6 g), sacharidy 64,4 g (z toho cukry 38,1 g), protein 4,7 g, sůl 0,5 g.

Pro další inspiraci a kompletní sortiment pro pečení navštivte náš eshop Sladké potřeby, kde najdete vše potřebné pro vaše originální dorty.

Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 4250712375217
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Kompletní směs na Babeta dortový korpus 425g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
121 Kč
Měrná cena: 28,47 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712347313
2f1d626b8f2f2867ced6cc4f711fb59f
158 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712315251
0e5cdc3fed8ceef19159567b4d20c086
68 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809030253
Směs na domácí Churros 480g Cake Masters
💰 AKCE
154 Kč
Měrná cena: 32,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712347450
1482444059c72939bf7f1df72ae5f195
189 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4250712390623
Sandra Red Velvet směs 5kg pytel
804 Kč
Měrná cena: 16,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8592185206985
Směs na čokoládový korpus a piškot 400g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
110 Kč
Měrná cena: 27,50 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712337826
Kompletní směs na Čokoládový chlebík 475g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
123 Kč
Měrná cena: 25,89 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374944
78d85071369fc13314db105231457337
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037658
5e3aacb4799c110816f0abf73b9826de
159 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712394454
3ebe7aaab2ab864360abc914bb65ae79
126 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809037351
Kompletní směs na citrónový chlebík 500g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
111 Kč
Měrná cena: 22,20 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374982