Směs na Jablečný dort z ovesných vloček 510g Cake Masters

151 Kč Měrná cena: 29,61 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
151 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
143 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na Jablečný dort z ovesných vloček 510g Cake Masters
Směs na Jablečný dort z ovesných vloček 510g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Upečte si dokonalý jablečný dort s jedinečnou vůní tonka fazolí

Dopřejte si výjimečný cukrářský zážitek přímo u vás doma. Naše směs na jablečný dort z ovesných vloček od Cake Masters přináší moderní přístup k pečení, který kombinuje vláčnost ovoce a exotické aroma pro váš příští narozeninový dort.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Snadná příprava: S touto promyšlenou směsí zvládnete pečení levou zadní, ať už využijete troubu nebo automatický pečicí stroj.

Profesionální výsledek: Kvalitní suroviny zajistí, že vaše dorty budou chutnat jako z vyhlášené cukrárny.

Všestrannost: Ideální volba pro cukrářské potřeby, které využijete pro rychlé pohoštění i sváteční příležitosti.

Kompletní péče: V kategorii vše na dort u nás najdete i praktické formy, ve kterých se tento moučník upeče vždy dokonale.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712374951

Složení: Směs na pečení: PŠENIČNÁ MOUKA, cukr, OVES, škrob (obsahuje PŠENICI), prášek do pečiva (kyselé difosforečnany, kypřící látka uhličitan sodný), emulgátory (E 475, E 471), sůl, mleté boby tonka. Polevová směs: cukr, LAKTÓZA, škrob, mleté boby tonka.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1236 KJ / 264 kcal, tuky 11 g (z toho nasycené mastné kyseliny 3,2 g), sacharidy 43 g (z toho cukry 26 g), bílkoviny 4,9 g, sůl 0,6 g.

Kategorie: Cukrářské směsi
EAN: 4250712374951
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Kompletní směs na Stracciatella chlebík 500g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
132 Kč
Měrná cena: 26,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374975
1482444059c72939bf7f1df72ae5f195
189 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4250712390623
Směs na Schwarzwäldské dortíky 506g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
141 Kč
Měrná cena: 27,65 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712366208
Směs na domácí Churros 480g Cake Masters
💰 AKCE
154 Kč
Měrná cena: 32,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712347450
Směs Sandra Red Velvet 500g na korpusy
97 Kč
Měrná cena: 19,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002383
Směs na domácí francouzské Bioche 500g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 27,20 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712370724
7c393a1d3ff9133e98f6756630f91502
180 Kč
Měrná cena: 60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4250712390609
Sušenková drť 500g
81 Kč
Měrná cena: 16,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440941
Originál Rakouské LINECKÉ cukroví, směs 450g
Z NĚMECKA 🇩🇪
89 Kč
Měrná cena: 19,78 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4002809043420
Směs na domácí Pšeničný chléb 500g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 19,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712340956
Kompletní směs na citrónový chlebík 500g Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
111 Kč
Měrná cena: 22,20 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712374982
a972f9a008e05e979b87f9dd5707d0a7
146 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072636889