Mléčná kakaová poleva Master Martini Caribe 20kg

3 129 Kč Měrná cena: 15,65 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
3 129 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
2 973 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Mléčná kakaová poleva Master Martini Caribe 20kg

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Kvalitní italská kakaová poleva s mléčným nádechem na dorty a vánoční cukroví

Objevte kouzlo dokonalé polevy na vánoční cukroví a dorty!

Představujeme vám Mléčnou polevu Master Martini Caribe 20kg s kakaem - vaši tajnou ingredienci pro neodolatelné sladké výtvory.

Proč je tato poleva tak výjimečná?

• Italská kvalita: Vyrobeno mistry cukráři přímo v Itálii
• Jemná a hladká: Žádné nepříjemné hrudky, jen hedvábně hladká textura
• Bohatá chuť: Obsahuje kvalitní kakao pro plnou čokoládovou chuť
• Univerzální použití: Ideální na dorty i vánoční cukroví
• Zdravější volba: Méně než 0,2% transmastných kyselin

Představte si, jak vaše cukroví letos zazáří pod touto lesklou polevou. Nebo jak se vaše dorty stanou středem pozornosti díky dokonalé čokoládové glazuře. S Mléčnou polevou Master Martini to dokážete!

Jak s polevou pracovat pro nejlepší výsledky:

1. Rozpouštějte opatrně při max. 50°C
2. Temperujte na 25-30°C pro práci
3. Nanášejte v tenké vrstvě pro nejlepší vzhled

Pozor! Nepřehřívejte nad 50°C, abyste nepoškodili strukturu polevy.

Ať už jste domácí nadšenec nebo profesionální cukrář, tato poleva vám pomůže vytvořit cukroví a dorty, za které se nebudete stydět. Vaši blízcí budou nadšení a vy si vysloužíte pověst mistra cukráře!

Neváhejte a vyzkoušejte Mléčnou polevu Master Martini Caribe ještě dnes. Vánoce se blíží a vy chcete mít to nejlepší cukroví, že ano?

Objednejte si teď a získejte:
• 800g kvalitní italské polevy
• Dokonalý vzhled vašich sladkostí
• Úspěch a obdiv u rodiny a přátel

Nabídka je limitovaná! Objednejte, dokud jsou zásoby, a udělejte z letošních Vánoc nezapomenutelný zážitek pro vaše chuťové pohárky.

Klikněte na "Přidat do košíku" a dopřejte svému cukroví luxusní italskou kvalitu!

Složení:

cukr, ztužený rostlinný tuk, sušené odstředěné mléko 10%, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor (E322 sojový lecitin), aroma.

Alergeny: může obsahovat stopy mléka a skořábkových plodů.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g

Energetická hodnota 2364 kJ
Energetická hodnota 567 kcal
Tuky 35 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 34 g
Sacharidy 55 g
- z toho cukry 58 g
Bílkoviny 3 g
Vlákniny 4.5 g
Sůl 0.01 g
Země původu:

Itálie

Kategorie: Polevy
EAN: 8003180008233
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

16f5a721dd8b9cb49c2b6fd873f117fc
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037361248
Růžová poleva s jahodovou příchutí 250g
89 Kč
Měrná cena: 35,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005514
Luxusní, pistáciová poleva Zafiro Premium 5 kg
1 016 Kč
Měrná cena: 203,20 Kč / 1000 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
NE42602-5KG
Cukrářská mléčná poleva 500g
105 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2017000001898
4cc7d2992fce5b90d2653cf1fe414f16
173 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040456798
Tmavá poleva 9% 250g
44 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000007192
Mléčná poleva Zafiro 500g
91 Kč
Měrná cena: 18,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008720
a9c952d4995ad454a165e732508449b4
128 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037361484
285fe6fab720554b5d63cb24ac054ba5
37 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809024207
500g Mléčná cukrářská poleva
100 Kč
Měrná cena: 20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005675
Bílá mléčná poleva Caribe 20kg
2 931 Kč
Měrná cena: 14,66 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
AX43EI-20KG
Karamelová poleva Gold Zafiro 500g
128 Kč
Měrná cena: 25,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000002289