Růžová poleva s jahodovou příchutí 250g

89 Kč Měrná cena: 35,60 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Růžová poleva s jahodovou příchutí 250g

Detailní popis produktu

Dokonale lesklá růžová poleva s jahodovou příchutí

Kouzlo sladkých dezertů: Růžová poleva FunCakes s lahodnou jahodovou příchutí promění vaše pečení v neodolatelný zážitek. Tato prémiová surovina z kategorie pro cukrářské potřeby dodá sladkostem profesionální vzhled a jemný ovocný nádech.

Proč si produkt zamilujete

Hladký povrch bez námahy: Po rozpuštění se snadno nanáší a vytváří krásnou celistvou vrstvu, se kterou vám pomůže praktická cukrářská špachtle. Vaše dorty i drobné zákusky tak získají čistý a lákavý vzhled.

Všestranné využití: Skvěle poslouží při polévání, namáčení cukroví i tvorbě stékaného efektu drip cake, když připravujete slavnostní narozeninový dort. Hotové dílo spolehlivě zajistí pevná dortová podložka.

Kreativní zdobení: Na ještě tekutou vrstvu snadno přilne barevné cukrářské zdobení, které nabízí náš eshop Sladké potřeby pro každého, kdo shání vše na dort.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 2023000005514

Složení: cukr, hydrogenovaný palmojádrový tuk, SUŠENÁ SYROVÁTKA, emulgátor (LECITIN E322), emulgátor E476, barvivo E120, potravinářské aroma, sůl. MLÉČNÁ SUŠINA min. 9%.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2363 kJ/562 kcal, tuky 34,38 g (z toho nasycené 31,83 g) sacharidy 62,38 g (z toho cukry 62,38 g), bílkoviny 0,9 g, sůl 0,27 g

Upozornění: Může obsahovat stopy ARAŠÍDŮ, OŘECHŮ a LUPINY.

Kategorie: Polevy
EAN: 2023000005514
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Tuková poleva 260g Cake Masters - smaragdově zelená
💰 AKCE
109 Kč
Měrná cena: 41,92 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712315657
Cukrářská jogurtová poleva Carla 500g
116 Kč
Měrná cena: 23,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001973
Tmavá poleva 9% 250g
44 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000007192
Pistáciobá mléčná poleva Zafiro Premium 200g
💰 AKCE
47 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
NE42602-200
4cc7d2992fce5b90d2653cf1fe414f16
125 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040456798
Cukrářská mléčná poleva 500g
105 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2017000001898
Pomerančová poleva na cukroví
63 Kč
Měrná cena: 25,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
0900205
fd4e9a6f5e857579ead59f8b1e97aa3f
101 Kč
Měrná cena: 38,85 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712315633
Tuková poleva 260g Cake Masters - světle zelená
💰 AKCE
109 Kč
Měrná cena: 41,92 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712315640
98e1402e1131975abfccb81b46cb7a6e
1 078 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438416734
5aca0b9ebb9e890ae8271d7b090f4bf8
95 Kč
Měrná cena: 36,54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712323324
Luxusní, pistáciová poleva Zafiro Premium 5 kg
1 016 Kč
Měrná cena: 203,20 Kč / 1000 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
NE42602-5KG