Tmavá poleva 9% 250g

44 Kč Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
44 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
42 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Tmavá poleva 9% 250g

Detailní popis produktu

Dokonale lesklá poleva pro vaše slavnostní dorty a dezerty

Prvotřídní tmavá poleva: Vytvořte neodolatelný narozeninový dort i lákavé drobné zákusky s hlubokým čokoládovým odstínem. Náš specializovaný eshop Sladké potřeby přináší tuto všestrannou surovinu, která promění každé domácí pečení v radostný zážitek.

Proč si produkt zamilujete

Všestranné cukrářské využití: Poleva je perfektní pro polévání řezů, máčení cukroví i přípravu nadýchané ganache, takže snadno získáte vše na dort na jednom místě.

Snadná příprava dekorací: Po šetrném rozpuštění se tekutá hmota výborně dávkuje a pro tvorbu detailních ozdob vám skvěle poslouží silikonová forma na čokoládu.

Profesionální vzhled: Rovnoměrný finiš na dorty zajistí přesná cukrářská špachtle a praktický otočný stojan na dort, které skvěle doplňují nezbytné cukrářské potřeby.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 2025000007192 | Hmotnost: 250 g

Složení: cukr, hydrogenovaný palmojádrový tuk, kakaový prášek, emulgátor (LECITIN E322), emulgátor E476, potravinářské aroma, sůl. Kakaová sušina min. 9%

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2342 kJ/558 kcal, tuky 34,95 g (z toho nasycené 32,21 g) sacharidy 57,43 g (z toho cukry 56,31 g), vláknina 2,99 g, bílkoviny 1,8 g, sůl 0,005 g

Upozornění: Případný bílý povlak je přirozený jev, který nemá vliv na kvalitu a bezpečnost. Může obsahovat stopy ARAŠÍDŮ, MLÉKA, OŘECHŮ a LUPINY.

Kategorie: Polevy
EAN: 2025000007192
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ca8fe8dcc4c49ad61ea1d284055b3984
💰 AKCE
122 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594037361552
500g Mléčná cukrářská poleva
100 Kč
Měrná cena: 20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005675
a9c952d4995ad454a165e732508449b4
128 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037361484
Tmavá kakaová poleva Master Martini Caribe 20kg
3 509 Kč
Měrná cena: 17,54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
AX39CT-20KG
Luxusní, pistáciová poleva Zafiro Premium 5 kg
1 016 Kč
Měrná cena: 203,20 Kč / 1000 g
ODESÍLÁME DO 2 DNŮ ⌛
NE42602-5KG
Světle modrá poleva 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000005576
Karamelová poleva Gold Zafiro 500g
128 Kč
Měrná cena: 25,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000002289
Cukrářská jogurtová poleva s jahodovou příchutí 500g
119 Kč
Měrná cena: 23,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001485
Cukrářská jogurtová poleva Carla 500g
116 Kč
Měrná cena: 23,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001973
b582c11a48234aae56be218830ea27fb
97 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809004100
5aca0b9ebb9e890ae8271d7b090f4bf8
110 Kč
Měrná cena: 42,31 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712323324
Jahodová poleva Zafiro 500g
113 Kč
Měrná cena: 22,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008676