Ochucovací pasta marakuja 3kg

1 943 Kč Měrná cena: 64,77 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
1 943 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
1 846 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta marakuja 3kg
Ochucovací pasta marakuja 3kg
NOVINKA

Detailní popis produktu

Exotická vášeň a dokonalá chuť s pastou MEC3 Marakuja

Tropická svěžest pro dokonalé dezerty: Profesionální ochucovací pasta MEC3 Marakuja dodá vašim krémům i těstům neodolatelnou chuť a přirozené ovocné aroma. Náš specializovaný eshop Sladké potřeby nabízí toto výhodné balení pro všechny, kteří hledají špičkové cukrářské potřeby a kompletní sortiment pro vše na dort. Pozvedněte své pečení na vyšší úroveň a proměňte slavnostní dorty i drobné zákusky v jedinečný gurmánský zážitek.

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní chuť marakuji: Koncentrovaná šťáva zaručuje plný exotický profil a perfektní stabilitu v krémech, šlehačkách i lehkých pěnách.

Snadné zapracování: Vláčná pasta se hladce spojuje se surovinami, k čemuž vám skvěle poslouží pružná cukrářská špatle na krémy.

Všestranná tvorba dekorací: Připravený marakujový krém stačí naplnit do pomůcky cukrářský sáček na zdobení a ozdobit korpus, pro který je ideální kvalitní pečicí forma na narozeninový dort.

Parametry a složení

Značka: MEC3 Česká republika | EAN: 8012708003643

Složení: cukr, glukózový sirup, voda, regulátor kyselosti kyselina citronová, koncentrovaná šťáva marakuji (6,5%), zahušťovadlo pektin, barviva kurkumin, paprikový výtažek, aroma

Dávkování: 60 g na 1 l základní směsi nebo krému.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1140,3 kJ/272,5 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 61,6 g (z toho cukry 51,9 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,02 g

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 8012708003643
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací pasta ananas
Z NĚMECKA 🇩🇪
137 Kč
Měrná cena: 114,17 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712345968
Ochucovací cukrářká pasta Joypaste Pistácie 200g
279 Kč
Měrná cena: 139,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874056
Ochucovací pasta do krému, Pomeranč 200g
155 Kč
Měrná cena: 77,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870560
bc970f6926305846f18e4506eda86585
135 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693676
Ochucovací pasta vanilka 4,5kg
2 735 Kč
Měrná cena: 60,78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8012708140386
6264a171b896c848dfec907595cf4bde
144 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693362
14629 CM146290
Z NĚMECKA 🇩🇪
145 Kč
Měrná cena: 120,83 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712346293
Ochucovací cukrářská pasta Ecco! Vanilka 200g
181 Kč
Měrná cena: 90,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873332
Ochucovací pasta mango do krémů a těst 3kg
1 973 Kč
Měrná cena: 65,77 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001249
Ochucovací pasta do krému, Lesní plody 200g
162 Kč
Měrná cena: 81 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870478