Potahový fondán FunCakes | Paste Old Rose - růžová 250g /F20280

81 Kč Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
81 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
77 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Potahový fondán FunCakes | Paste Old Rose - růžová 250g /F20280
Potahový fondán FunCakes | Paste Old Rose - růžová 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte dokonalý narozeninový dort s prémiovým fondánem FunCakes

Proměňte své pečení v umělecké dílo s touto vysoce kvalitní potahovací hmotou. Náš eshop Sladké potřeby vám přináší profesionální fondán, který zajistí, že vaše dorty budou vypadat naprosto úchvatně a chutnat skvěle.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Sytá barva a pružnost: Tato hmota je ideální pro celoplošné potahování, nepraská a zůstává vláčná pro snadnou práci.

Profesionální výsledek: Snadno s ním vytvoříte jemné detaily, pokud si k práci pořídíte kvalitní modelovací nástroje pro precizní dekorace.

Snadné modelování: Pro tvorbu figurek doporučujeme přidat CMC pudr, který hmotě dodá potřebnou pevnost.

Vše na dort na jednom místě: Nezapomeňte si prohlédnout i naše cukrářské potřeby, které vám pomohou dosáhnout hladkého a čistého vzhledu každého dortu.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8720512695540

Složení: cukr (79%), rostlinný tuk (palmojádrový, palmový), glukózový sirup, voda, zvlhčovadlo: E422, emulgátor: E471, zahušťovadlo: E415, E466, přírodní aroma, konzervant: E200, kyselina: E330. Může obsahovat stopy: MANDLE.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě mimo přímé sluneční světlo.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 8720512695540
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

2d810acc91688aca6efd5b01a1eae95d
94 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514494
fff5b9ae89602953c4b5a39d6a23ed9a
110 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143515330
ontwerp zonder titel 60
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340694
Žlutá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340618
Fondán na dort, Fialový (tmavý) - Violet, Vanilkový 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874315
5b778bb2f09b44a4ee62cd76732fb3af
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455463
růžová potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712311642
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Červená - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566811463
Broskvově tělová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301319720
b72d7507586366a455d67d65d54f4bd7
94 Kč
Měrná cena: 37,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514340
zelená potahovací hmota
Z NĚMECKA 🇩🇪
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712324031
48b037766aaf87643773011021f776ac
💰 AKCE
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514531