Broskvově tělová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g

92 Kč Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
92 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
87 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Broskvově tělová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Broskvově tělová, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte dokonalý dort s profesionální hmotou RENSHAW

Potahovací hmota RENSHAW PRO v jemném broskvově tělovém odstínu je sázkou na jistotu pro každé vaše pečení. Díky své pružnosti a snadné tvarovatelnosti proměníte obyčejné dorty v umělecká díla, která vypadají jako z cukrářské soutěže.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální kvalita: Originální anglická receptura zaručuje, že vaše cukrářské potřeby budou zahrnovat jen to nejlepší pro dokonalý výsledek.

Kreativní zdobení: Povrch potahovací hmoty můžete snadno dozdobit pomocí prachového lesku či glitrů pro ještě působivější vzhled.

Vše pro vaši tvorbu: Tato hmota je ideální volbou pro přípravu, když řešíte vše na dort, ať už tvoříte slavnostní či narozeninový dort pro vaše nejbližší.

Parametry a složení

Značka: RENSHAW | EAN: 5010301319720

Složení: cukr, glukózový sirup, barvivo: E 153 (rostlinné uhlí), palmový olej, emulgátor E 471 (mono- a diglyceridy mastných kyselin), stabilizátor E 413 (tragant), konzervant E 202 (sorban draselný), přírodní aroma.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Neuchovávejte v chladničce ani mrazu. Po otevření zabalte do potravinářské fólie a vložte do vzduchotěsné nádoby, abyste zabránili vysychání.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 5010301319720
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Fondán na dort, Fialový (tmavý) - Violet, Vanilkový 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874315
5b778bb2f09b44a4ee62cd76732fb3af
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455463
48b037766aaf87643773011021f776ac
💰 AKCE
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514531
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vanilka
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566813290
Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, černá
262 Kč
Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566813344
Šedá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301319638
33217185c86d04e02d8b63d7eeb7246b
95 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5709521044597
zelená potahovací hmota
Z NĚMECKA 🇩🇪
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712324031
7f781587b529c16aa3971833a90499c9
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455432
RUF měkký potahový fondán | bílý 500g /17730
Z NĚMECKA 🇩🇪
174 Kč
Měrná cena: 34,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4002809026089
Potahový fondán FunCakes | Paste Urban Taupe  - šedo-zelená 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695533
FONDAN DR.OETKER
112 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072621014