Žlutá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g

92 Kč Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
92 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
87 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Žlutá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Žlutá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Profesionální žlutá hmota pro dokonalé dorty

Potahování dortů nebylo nikdy snazší. S touto špičkovou hmotou Renshaw Pro získáte hladký a pružný povrch, který je pro každé dorty naprostým základem.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Špičková tvárnost: Britská receptura zaručuje, že se s hmotou pracuje velmi snadno a při potahování se netrhá.

Profesionální vzhled: Váš narozeninový dort bude vypadat jako z rukou profesionálního cukráře díky dokonale hladkému povrchu.

Široké možnosti zdobení: Povrch můžete dále upravovat pomocí barev a dekorací, které najdete v našem eshopu Sladké potřeby.

Parametry a složení

Značka: RENSHAW | EAN: 5010301340618

Složení: cukr, glukózový sirup, barvivo: E 153 (rostlinné uhlí), palmový olej, emulgátor E 471 (mono- a diglyceridy mastných kyselin), stabilizátor E 413 (tragant), konzervant E 202 (sorban draselný), přírodní aroma.

Skladování: Skladujte v chladu a suchu. Neuchovávejte v chladničce ani mrazu. Po otevření zabalte do potravinářské fólie a vložte do vzduchotěsné nádoby, abyste zabránili vysychání.

Nutriční hodnoty na 100 g: energie 1646 KJ / 388 kcal, tuk 3,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 1,9 g), sacharidy 90 g (z toho cukry 83 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,0 g.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 5010301340618
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Zelená, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie
Z NĚMECKA 🇩🇪
93 Kč
Měrná cena: 37,20 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301344463
06dcaf843b3a6bfaa94a0da1b5b2e8f8
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514401
Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, černá
262 Kč
Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566813344
Bílá, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie,
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 38,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301326261
6dd83195612a90fc4ce9a4838b8b72a0
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514432
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft mandle
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (13 ks)
5999566813382
Zelená potahovací hmota
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4250712311673
Potahovací hmota na dorty černá
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4250712311703
e7b9d7444f54e6e20dfb2250fec5ab91
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514777
fa39e01fec1ce7ee1123346bb8f0387e
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8436040455555
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vanilka, červená
82 Kč
Měrná cena: 32,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566813320
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bílá - Mandle
88 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
5999566811494